Freestyle futbol oyunu sonunda Türkiye’ye getirildi ve adeta bir çılgınlık şeklinde kullanıcı oranını yükseltmeye devam ediyor. Nfinity Games tarafından Türkiye’ye getirilen oyunun, asıl getiriliş sebebi, Dünya genelinde büyük bir başarıya sahip olmasından kaynaklanıyor. Dünya genelinde ki bu üst düzey kullanıcı sayısı, iç piyasa içinde güç verici bir durum haline geldi. Artık oyun Türkiye’de ve siz oyun severlerin hizmetine sunulmuş durumda.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun Türkiye’ye getirilmekle kalmamış aynı zamanda Türkçe dil desteği de oyuna eklenerek, daha anlaşılır olması sağlanmış. Bu belkide oyunun ciddiye alınma sebeplerinden bir tanesi olarak gösterilebilir.

Öncelikle oyunda transferin önemli bir yer tuttuğunu unutmamalıyız. Oyunumuzda iyi noktalara gelebilmeniz için mutlaka ama mutlaka iyi transferler yapmalısınız. Normal hayatta olduğu gibi, futbol takımları oyuncularını seçerken Dünya Kupası’na gitme şanslarını da değerlendirir. Siz de aynı şekilde bu şartları iyi değerlendirmeli ve transferlerinizi buna göre yapmalısınız.

Görsel olarak iyi hazırlanmış bir oyun olan Freestyle Kaydol oyununu siz de kesinlikle denemelisiniz.

Freestyle futbol 1

Oyunun artı yönlerinden bir tanesi ise kesinlikle seslendirmeleri. Seslendirmeler Ersin Düzen ve Tusubasa çizgi film serisini seslendiren ekip tarafından yapılmakta. Bu da oyunun oynanma durumunu son derece arttıran bir etken. Yani kullanıcı oyunu oynamaya başlamadan bir etki altına alınmış oluyor. Oyun içerisinde maç esnasında bunun kat kat fazlası oluyor ve oyuna kendinizi son derece iyi adapte ediyorsunuz.

Oyunun ekstra özelliklerinden bir tanesi de tek bir oyuncuya bağlı kalmadan yani tek başınıza kalmadan oyunu gruplar halinde oynayabilmeniz ve sahaya çıkan iki takımı 4-5-6 veya daha fazla kişi ile kontrol edebilmeniz. Buda oyunun daha çok sosyal aktivite içeren bir hale gelmesini sağlamaktadır. Oyuna başladıktan sonra arkadaşlarınız ile olan bağlarınız azalmayacak ve tam aksine artış gösterecektir.

Freestyle Futbol KaydolFreestyle Futbol İndir

Oyuna Facebook şifrenizle giriş yapabilir ve böylelikle kayıt aşamasını daha sorunsuz bir şekilde geçebilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan hazırlık kampı, sizin oyuna başlangıç aşamasında yapmanız gerekenleri, ileride neler olabileceğini size çok net biçimde anlatmakta, ve oyun hakkında net bilgiler elde etmenizi sağlamaktadır.

Hazırlık kampında, öncelikli olarak kullanıcı adı belirlemeniz isteniyor. Bu kullanıcı adını en net şekilde benzersiz olarak seçmelisiniz. Bu sizin sahadaki ve dışarıda ki adınız olacağından, kesinlikle tercihinizi iyi yapmalı ve iyi biri isim belirlemelisiniz.

İsim aşamasından sonra ise artık mevkinizi belirliyorsunuz. Defans, orta saha yada forvet. Belki biraz daha sıra dışı olarak kaleci. Bunların hepsi sizin tercihinize kalmış. Mevkinizi seçtikten hemen sonra, mevkinizin alt dalını seçmek zorundasınız. Örneğin; Kısa pasçı, uzun pasçı, dengeli pasçı olmak üzere 3 adet karakterden birini seçebilirsiniz.

freestyle futbol kayıt ol

Bir diğer seçim zorunluluğunuz ise ayak seçmek. Oyun içerisinde hangi ayağı kullanmak istediğinizi siz belirliyorsunuz. Bu sizin oyun içerisinde ki rolünüzü de derin bir biçimde etkilemektedir. Seçtiğiniz ayağın tersi ayak zayıf olacaktır.

Oyun içerisinde kontroller önemli bir yer tutmaktadır. Kontrol grafiğine bir göz atalım. Grafikte yer alan kontrol tuşlarına kesinlikle iyi bakın ve aklınıza kazıyın. Oyun içerisinde en çok zorlanan noktalardan bir tanesidir.

Freestyle futbol Kontroller

 

Oyun içerisinde önemli yer tutan bir kısımda soyunma odası. Bu soyunma odasında karakterimizi elimizden geldiğince iyi bir şekilde şekillendirebiliriz. Onun dövmelerinden şortuna kadar, dizliğinden dirsekliğine kadar benzersiz olmasını sağlayabiliriz.

Freestyle Futbol Soyunma Odası

 

 

Oyun Videosu Ve Kayıt Aşamasının Video Anlatımı: