• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oyuncu Çeşitliliği
  • Kullanıcı Sayısı
  • İlerlemeler

Kendisine efsane diziler arasında yer edinen ve şöhreti her gün daha da aratan dizimiz Game Of Thrones, artık online oyunlar Dünyasında da serüvenine devam ediyor. Oldukça kaliteli bir şekilde dizinin akışına göre hazırlanan oyunumuz da, kendinizi savaş dolu bir Dünya’nın içinde bulabilirsiniz. Bilinen online oyunların dışına taşan ve bir nevi ailelerin savaşını konu alan oyunumuz sizi ve diğerlerini fazlasıyla etkileyecek ve kendisine bağlayacak.

Sponsorlu Reklamlar

Game Of Thrones Online Oyununda Yer Alan Aileler: Stark, Lannister ve Baratheon.

Oyun içerisinde en önemli noktalardan birisi ise entrikalar denilebilir. Dizide de olduğu gibi, oyunda da en iyi entrikaları yapan oyuncu daima oyunun zirvesinde yer almaya aday.

Oyun dizi de olduğu gibi Westeros’da geçiyor. Yani sen ve politikaların bu eşsiz krallığı en zirveye taşıyabilir yada karanlık bir geleceğe doğru son sürat sürükleyebilir.

Westeros öyle bir ülke ki, yazlar oldukça sıcak, kışlar ise sert ve acımasız.

Ülke her ana bir tehlike ile karşı karşıya kalıyor. Yani düşmanlar bıraktığında kara büyücüler ve entrikalar ülkeyi istila ediyor. Oyunun içerisine girdiğiniz de ne dediğimizi de gayet iyi anlayacaksınız.

Oyunda seçebileceğiniz karakterler: Büyücü, Okçu, Asker.

Game Of Thrones Kaydol

Taht oyunları ise oyunun en ilginç noktalarından. Tahta çıkmak isteyen kişiler, binlerce entrika içerisinde kendisine yer edinebilir veya her şeyi daha da kötüleştirebilir.

Kendi kategorisinde bir nevi zeka oyunu olan Game Of Thrones, beklentilerinizi karşılayabilecek ve kaydol.com.tr aracılığı ile oynayabileceğiniz oyunlardan.

Game Of Thrones Oyunu Kayıt Sayfası