Evet belki bu sözleri söylemek için erken, fakat efsane bir oyunun doğduğunu ve her açıdan etkileyici bir karaktere sahip olduğunu sizlere belirtmeliyiz. Oyunumuz gerçek anlamda efsane haline gelebilir ve büyük bir kitleyi peşinden sürükleyebilir.

Sponsorlu Reklamlar

Motiga tarafından hazırlanan oyun, Free2Play oyunlarının en iyisi olmak için yola çıkmış ve bunu samimi olarak söyleyebiliriz ki başarmışlar.

Genellikle online oyunlarda ana kurgu olan rakibin ana üssü, merkez üssü, ana binası olarak tanımlanan alanları yok etmek olsa da bu kural Gigantic adlı oyunumuzda biraz değişiklik gösteriyor. Ki bizce bu özellik oyunun farklılaşmasını da sağlıyor. Yok etmeniz gereken ana unsur, rakibin kral hayvanını, devasa büyüklükte ki kahramanı yenmek. Oyunda bu hayvan iki taraf içinde değişiklik göstermiş. Birisinde ejderha iken, diğerinde boğa görünümlü kuş sesi çıkaran enteresan bir hayvan var. O kadar iyi hazırlanmış karakterler ki oyunda ana amacınız bunlar ile karşılaşmak oluyor.

Oyunda yer alan yardımcı karakterler de sadece sizin için tasarlanmış. Bu kahramanları oyun içerisinde istediğiniz noktadan, istediğiniz hedefe doğru yönlendirebilmeniz mümkün. Bu sizin oyun içerisinde stratejinizi olumlu yönde etkileyen unsur olurken, aynı avantajın rakibinizde de olduğunu unutmayın.

Karakterler: Tyto, Knossos, hk-206, Margrave, Uncle Sven, Roland, Charnok, Voden, Xenobia, Trip, Vadesi, imani.

Karakterlerin hepsinin ayrı ayrı özellikleri mevcut ve hepsi birbirinden etkileyici. Bu karakterler altışarlı olarak iki gruba ayrılıyor ve savaş başlıyor.

Gigantic Oyununa Kaydol