Oyun Dünyası inanılmaza doğru ilerliyor ve ilerlemenin ne noktalara geldiğini gösteren bir oyun ile karşınızdayız. Bu oyunun adı Global Strike ve olabildiğince başarılı ve bulunduğu konumu fazlasıyla hak eden bir oyun.

Sponsorlu Reklamlar

Şimdi oyunun detaylarını sizlere sizlere anlatmaya başlayalım.

MMOFPS oyun tarzının en iyi örneklerinden bir tanesi ve Counter Strike oyununu bilenler ne demek istediğimiz gayet iyi anlayabilir. Dar koridorlar, aniden çıkan düşmanlar, el bombaları ve daha fazlası oyunun içerisine entegre edilmiş. 3D grafikler oyunu oldukça eğlenceli hale getirmiş ve oyunun oynanabilirliğini arttırıyor. Siz de oyunu test ederek en net şekilde bu farklı özelliklerin tadına bakabilirsiniz. Oyuncunun üzerinde çeşitli silahlar var ve bu silahların tahribat gücü de oldukça yüksek. Ama bu silahları yerinde kullanabilmek her şeyden daha önemli.

Global Strike

Global Strike

 

Namluyu uzattığınızda asla ikinci atışı düşünmeyin. İkinci atışa zamanınız kalmayabilir. Hazır slot adı verilen özellik ise oyuncunun zaman kaybetmesini önlemek için hazırlanmış. Yani ekipmanlarınızı seçiyor ve kaydediyorsunuz. Kaydedilen ekipman her oyun başladığında siz aksini belirtmedikçe, oyuncunun üzerinde hazır olacaktır.

Global Strike Ekran Görüntüsü

Global Strike Ekran Görüntüsü

 

Marketten seçeceğiniz her ekipman sizin için özelleştiriliyor ve sizin kullanımınıza sunuluyor. Marketten tüm alışverişleri en hızlı şekilde gerçekleştirin ve savaş öncesi hazırlığınızı hızlı tamamlayın.

Global Strike Oyununa Kaydol