• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

GoalUnited online olarak menajerlik deneyimi yaşayabileceğiniz en keyifli oyunlardan birisidir. Menajerlik oyun tutkunlarının tarayıcı (browser) tabanlı ve çok oyunculu bu oyunu kesinlikle denemelerini tavsiye ederiz. Sizlere gerçek bir menajer olma şansı veren bu oyunda tüm dünyadan oyuncularla menajerlik yeteneklerinizi yarıştırabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

3 günde yada haftada 1 maç yapılan bu oyunda, antrenman çalışmaları, sponsorluk antlaşmaları, bilet fiyatları, stadın kapasitesi vb. birçok özelliğe direk menajer olarak müdahele edebilmeniz oyun zevkinizi arttıracaktır. PAF takımına yapacağınız yatırımlar sizi pahalı futbolcu transferinden koruyacak, hatta yetiştirdiğiniz oyuncuları satarak kar elde edebileceğiniz gibi, alt yapıdan gelen bu genç oyuncuyu yıllarca A takımınızda oynatabilirsiniz.

Kendi çalışanlarınızı kiralayabilirsiniz: Antrenör, Yardımcı Antrenör, Fizyoterapist, Hakla İlişkiler Müdürü, Kaleci Antrenörü, Kondisyon Antrenörü, Mali Danışman, Takım Psikoloğu ve Takım Doktoru’nu siz belirleyebilir. Daha yüksek ücret ödeyerek daha iyi çalışanlar alabilir ve takımınızı ligde daha iddialı bir hale getirebilirsiniz.

Ligler 10’ar takımdan oluşmakta ve 1. olanlar bir üst kategoriye çıkarken, bulunduğunuz kategoriye bağlı olarak ikinci olursanız bir üst tur için play-off maçları oynayabilirsiniz. Aynı durum bir alt kategoriye düşerken de geçerlidir.

Dünya starı futbolcular yetiştirerek en iyi menajerlerden biri olarak Türk Milli Takım’ın başında en iyi Türk oyuncularla uluslar arası kupa maçlarında ülkenizi temsil edebilirsiniz. Milli Takıma oyuncu yetiştirmek gibi gurur duyulacak bir başarıyı yaşamak için GoalUnited‘a iki adımda kaydolabilirsiniz.

Yapmanız gereken Kullanıcı Adı, Şifre ve kullandığınız (gerçek) bir e-posta adresinizi yazarak Kaydol demeniz. İkinci adımda e-posta adresinize gelen bağlantı adresine (onay linki) tıklamak. Artık online olarak Menejer’lik deneyiminize başlayabilirsiniz.

GoalUnited (+) Özellikleri: Tarayıcı tabanlı olması, Kolay oynanabilirlik, Popülerlik, Çok zaman almaması
GoalUnited (-) Özellikleri: Maç oynanırken müdahale etmede yetersizlik, Maçların uzun aralıklarla oynanması

GoalUnited Kaydol