• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Karakterler
  • Gelişim

Yeryüzünün değil de yeraltının gizli ve bir o kadar da korkutucu Dünya’sının efendisi, tek hakimi ve korku salan yüzü olmaya hazır mısın? Yaratıkların kontrolünü sağlamaya çalıştığımız oyunumuz da tek amacınız, bu yaratıkları etrafınızda toplayarak,  dediğimiz gibi görünmeyen bir Dünya’da hükümdar olun.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda, diğer oyunlarda olduğu gibi kaynaklar ve bu kaynakların elde edilmesi oldukça büyük bir öneme sahip.Yani yapmanız gereken en önemli hamle, kaynakları olabildiğince hızlı ve etkili bir şekilde toplamak. Bunu yapmanız, oyun için gereken en etkili hamleyi yapmış olmanız anlamına geliyor. Burada diğer önemli nokta ise, gıda sorununu halletmekten geçmektedir. Gıda sorununun neden bu kadar önemli olduğu ise, yanınıza çektiğiniz, çalıştırdığınız devasa ırklardan kaynaklanıyor. Onları ne kadar iyi  beslerseniz, savaşlarda ve mücadeleler de o kadar öne geçeceksiniz.

Goblin Keeper oyununun keyifli yönlerinden birisi ise, kendinizi her alanda gelişime tabi tutabilmeniz. Yani kullanıcı isterse kendisini bilimsel açıdan da geliştirebiliyor ve daha hızlı bir kalkınmanın içerisine girebiliyor.

Oldukça keyifli saatler vaat eden oyunumuzu kullanıcılarımıza tavsiye ediyoruz.