Basit Android oyunlarından bir tanesi olan Gold Mine ile siz de harika bir android oyununa sahip olabilirsiniz. Oyunumuzun en önemli özelliği basitliği ve her yaştan kesime hitap edebilmesi. Hem grafiksel, hem de kontroller açısından 10 üzerinden 7 verilebilecek bir oyun. Tabii ki herkes kendi değerlendirmesini kendisi yapabilecek zekaya da sahip. O açıdan oyunu fazla övmeden detaylara geçelim.

Sponsorlu Reklamlar

Android için gols miner indir

Gold Miner Detayları:

Oyunumuzda öncelikle altın arayan amcamızı görüyoruz ve altın taşıma aracıyla da bu amcamızı altına doğru yönlendiriyoruz. Yerin altında yer alan altınlar ve diğer değerli ve değersiz madenleri çekmeye çalışıyoruz. Bu madenler arasında elmas en değerlisi iken, altın en çok bulunan maden. Dedik ya bu değerli madenlerin arasında yer alan değersiz madenlerde var. Bu değersiz madenleri yakaladığınız anda ise ceza alıyorsunuz ve süreniz eksiliyor. Süre demişken, bu konuda da bir kaç kelime söyleyelim. Bu değersiz madenler her çekildiğinde oyun süresi azalır. Yani altın bulma süreniz eksilmiş olur. Bu açıdan siz de elinizden geldiğince sürenizin eksilmemesi için elmas ve altın dışında bir şey çekmemeye çalışmalısınız.

Gold Miner indir

Gold Miner indir

Arada gelen bombalar ise sizin canınıza okuyacak cinsten. Bu bombaları tuttuğunuz anda patlıyor ve büyük zararlar verebiliyor. Yine bu durumda da süre eksiltme cezası alabilirsiniz.

Android Gold Miner

Android Gold Miner

Gold miner oyununu Android telefonunuza, tabletinize ve bluestucks uygulaması ile bilgisayarınıza indirerek en çılgın şekilde oynayabilirsiniz.

Android İçin gold Miner indir