• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Oynanabilirlik
  • Karakterler
  • Platformlar

Goodgame Empire
Tarayıcı üzerinden oynanan strateji ve savaş oyunları arasında olan Goodgame Empire de kendi imparatorluğunuzu kurabilir, şehirlerinizi genişletebilir ve hükmetmeye başlayabilirsiniz! Grafik kalitesini orta düzey olarak değerlendirebileceğimiz bu eğlenceli strateji savaş oyununda sürekli gelişim halinde olacak ve şehirlerinizi kurup geliştirebileceksiniz! Bu nedenle bu oyun bir şehir kurmak ve savaşarak pek çok şehri ele geçirmek isteyenler için oldukça eğlenceli bir şekilde oynanabilecek özelliklere sahip olan, tarayıcı üzerinden kolay bir şekilde oynanabilen bir savaş ve strateji türü oyunudur.

Sponsorlu Reklamlar

Küçük bir düzenekte başlanacak oyunda size verilen küçük arsalar ve küçük köyü geliştirerek çok daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Bunun için endüstriyel gelişime önem vermeli ve bu doğrultuda rakiplerle ticareti de geliştirmelisiniz. Goodgame Empire’de kimi zaman pek çok kere alanlarınızı korumak zorunda kalacaksınız. Bu nedenle askeri gücünüz ve silahlarınız oldukça önemlidir. Askeri gücünüzü ve silahlarınızı oyuna başladıktan ilk aşama boyunca geliştirmeniz önerilir. Sonrasında da köyünüz için gerekli gelişimleri sağlar ve güçlü bir hükümdarlık olma yolunda ilerlersiniz.

Goodgame Empire

Rakiplerinizin kurduğu şehirlere de saldırı düzenleyebilir ve ele geçirebilirsiniz. Bu sayede hem krallığınızı geliştirmiş hem de çok daha güçlü olmuş olursunuz. Silahlarınızı zamanla çok daha güçlü hale getirmeniz sayesinde çok daha güçlü ordulara sahip olabilir ve pek çok büyük krallığı yıkarak yeni bölgeler ele geçirebilirsiniz.