• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Gelişim

Goodgame Gangster
Browser tabanlı bir oyun olan Goodgame Gangster, çeşitli mafya savaşlarını konu alan bir içeriğe sahiptir. Bu doğrultuda siz de oyun içerisinde pek çok çatışmalara dahil olur ve silahlarınızı konuşturabilirsiniz. Oyuna başlarken öncelikli olarak karakterinizin görünümünü belirlersiniz ve ardından mafya dünyasına bir sınıf belirleyerek giriş yaparsınız.

Sponsorlu Reklamlar

Kabadayı sınıfı oldukça güçlüdürler ve her isteklerini elde etmeye çalışırlar. Güç hep onlardadır. Bu nedenle isteklerini elde edebilmek için pek çok şekilde güç ve şiddet kullanma özelliklerine sahiptirler.
Taktikçiler, zekaları sayesinde düşmanlarına büyük zararlar vermekte ustadırlar. Bu nedenle bu sınıf zekası ile oldukça ön plana çıkmakta ve akıllıca davranarak pek çok şekilde her şeyin üstesinden gelebilme özelliğini gösterebilmektedirler.
Hırsızlar ise oldukça hızlıdırlar ve diğer her iki sınıfında sahip olduğu özellikleri de bulundururlar. Bu nedenle hırsızlar hem güç dolu hem de zekidirler ve bu özelliklerini iyi bir şekilde kullanabilme yetenekleri vardır.

Goodgame  Gangster Kaydol

Goodgame Gangster’da bir şekilde hayatta kalmalısınız bunun için evinizi, arabanızı her şeyinizi korumalı ve gerektiğinde pek çok yeni şey satın almalısınız. Tüm bu süreçte sizlere verilecek olan görevleri yerine getirerek seviyenizi yükseltmeli ve gerektiği zaman da çatışamalara dahil olmalısınız. Ayrıca bu oyunun sunduğu bir diğer önemli özellik te; karşılıklı atışma ve dövüş özelliğidir. Bu sayede seçeceğiniz bir rakibinizle online kapışır ve onu döverek, eşyalarını kendi zimmetinize geçirebilirsiniz.