• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Güncelleme
  • Platformlar

Yayımcısı Aeria Games olup 3D MMORPG ola oyun savaş, macera ve fantastik bir yapıdadır. Grand Fantasia görevleri yaptıkça hızla bölüm atlayabileceğiniz bir oyundur. Oyunda değişik, farklı özellikler bulunmaktadır. Oyun üç boyutlu anime tarzı grafikleri ile oldukça çekicidir. Oyun ortamı aydınlıktır, karanlık oyunlardan hoşlanmayanlar için ilgi çekicidir.

Sponsorlu Reklamlar

Oyuna kayıt olup başladığınızda, beşinci seviye ye kadar sınıf seçemiyorsunuz. Beşinci seviye de görevi yapıp Fighter, Hunter, Acolyte ve Spellcaster sınıflarından birini seçip yolunuza devam ediyorsunuz. Grand Fantasia oyununun en ilgi çeken tarafı, Auction House denilen sistemle, istemediğiniz eşyaları satışa sunabilmenizdir. Eşyanız satılınca para oyundaki hanenize girsin. Böylece ticaretin tadını çıkarıyorsunuz. Oyunda on beş’ er kişilik savaşların yanında, bire bir mücadelelerde dikkati çekmektedir. On beş, otuz, altmış beş ve seksen beşinci seviyelerde sınıf seçme hakkınız bulunmaktadır. Bu olanak sizin yeteneklerinize göre daha iyi seviyelere gelmenize yardımcı olacaktır. Oyundaki pet sistemi benzerlerinden daha farklıdır.

Sprite isimli petle hammadde bulup, özel silahlar geliştirebiliyorsunuz. Binek petlerden olan ejderha ve unicorn ile doğaüstü yaratıklara sahip olabiliyorsunuz. Binek petler üç değişik hızda oluyor. Oyundan oynadıkça daha fazla zevk alacaksınız.

Oyuna tüm fantastik öğeler katılmış olup, on beşinci bölümde büyücüler karşımıza çıkmakta bizi şaşırtmaktadır. Her bölümü atlamak için görevleri mutlaka yapmalısınız. Oyunda iki adet server bulunmaktadır. Grand Fantasia anime tarz oyunlardan hoşlananlar için çok güzel bir oyundur. Oynadıkça siz de bağımlılık yapacaktır. Fantastik özelliği ile, hayal dünyanızın alamayacağı kadar güzel efektlere sahiptir. Oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Grand Fanstasia Oyununa Kaydol

 

Grand Fanstasia Oyununu İndir