Günümüzün internet oyunlarında bulunan Grand voyage isimli internet oyunu hakkında bilgi vereceğimiz bu yazımızda, zamanımızda bulunan ve bütün dünyadaki insanların internet üzerinden hem boş vakitlerini değerlendirdikleri hem de zevk alarak oynadıkları macera içerikli aksiyon türündeki bu oyundan bahsedeceğiz.

Sponsorlu Reklamlar

GRAND VOYAGE OYUNU

İnternetin kullanımları arasında bulunan oyun oynamak ve hoş vakit geçirme isteğini tamamen karşılayan Grand Voyage isimli macera oyunu ucu bucağı olmayan bir okyanus içinde geçen bir macera oyunudur. Bu oyun internette oyun oynayanlar için detaylı olarak anlatılacak olursa tarayıcı tabanlı MMORPG türü oyunların başında geliyor. Son senelerde bu tür oyunları belli yaş gruplarında bulunan internet kullanıcılarına özgü olarak hazırlanması ve tasarlanması ile birlikte çok oynanan oyunlardan biridir. Amacımız kaptanlığını yaptığımız gemimizle okyanuslara açılarak karşımıza çıkan gemileri yağmalamak veya kendi himayemize almaya çalışmaktır.

Sponsorlu Reklamlar


Gemimizin son görünüşü 16.yüzyıl zamanındaki görüntüsü ile karşımıza çıkmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde gemimizi savaşlara ve savunma yapabilen durumlara getirebiliyor ve bu özellikleri artırabiliyoruz. Gemimize yapacağımız takviyelerle birlikte bu oyunda daha kuvvetli olabilir ve her bakımdan kuvvetlendirebiliriz. Yine bu oyunda çeşitli dostlarımız ve düşmanlarımız bulunuyor. Okyanus üzerinde hareket ederken dost kuvvetlerden yardım alarak çeşitli ittifakların arasında yer alarak hareket edebilir ve onlardan destek alarak veya destek vererek düşman gemileri yağmalayabilirsiniz ve alabilirsiniz.

İnternet de Grand Voyage oyununu İngilizce olarak bulabilir ve gerekli kayıtlarınızı yaptıktan sonra oynayabilirsiniz. Oyunlarda macera ve savaş türünde strateji kurarak oyun oynamayı isteyenler için birebir olan bu oyunda kurduğunuz ittifaklar çok işinize yarıyor. Bu ittifaklar sayesinde savaşlarda gemileri yağmalıyor ve besin toplayabiliyorsunuz. Bu besinleri oyunda bulunan sahil şehirlerinde gerçek zamanlı olarak satarak para kazanma şansınızda bulunuyor.

Sen de Grand Voyage Kaydol

Grand Voyage Kaydol