Gundog isimli oyunumuz internet üzerinde tarayıcı tabanlı oyun sistemi ile kullanıcılarına güzel bir mekanda oyun oynama imkanı veriyor. Bu oyunda 2 . dünya savaşında kullanılan silahlarla ve argümanlarla beraber köpek karakterlerinde savaş yapıp aksiyon yaşayabiliyorsunuz. Gelişen müzikleri eşliğinde, istediğin haritaya bir tıkla ulaşma imkanı veren bu oyunda rakiplerinize tuzaklar kurabiliyor ve onları gerçek ses efektleri ile yok edebiliyoruz.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Gundog oyununda 6 tane ana karakter bulunmaktadır. Hepsi köpek olan bu karakterlerin ortak özelliği silah kullanımı ve kullanıcının tercihine göre karakterini belirlemesine izin veren bir sistem olmasıdır. Hayvanlar dünyasına girip onların gözüyle savaşmak üzerine kurulu bu oyunda koleksiyon kart özelliği de bulunuyor. Yukarıda da bahsettiğim gibi rocky,diesel,monty,sam,Dakota,ace isimli karakterlerle oyun başlıyor. Hepsinin de farklı özellikleri vardır. Size düşen görevde oyunun başında tamamı ile sizi temsil edecek olan karakterinizi doğru seçmektir.

Gundog oyununda bu karakterler kimisi durmaksızın müzik dinlerken, kimisi de av tüfeği kullanıyor. Yalnızca burada hepsinin ortak özelliği savaşçı bir kişilikleri olmuş olmasıdır. Siz olsanız hangi tarz silahı kullanırdınız işte böyle düşünerek karakterinizi seçmeniz oyuna kendinizi rahat vermenize yol açacaktır.

Sponsorlu Reklamlar


Gundog oyunu seslendirme ve müzikleri ile kullanıcılarını kendine çekmeyi başarmıştır. Seçilen karakterin verdiği hava, seçilen aletlerin tarzı,oyunun oynandığı mekanların ilgi çekici olması,Rakiplerinize tuzak kuruyor olmanız oyundaki tüm insiyatifin size olmasına yardımcı olur.Bu oyun hakkında verebileceğimiz bilgi bu kadar olmakla beraber çıktığı ilk günden bu yana kullanıcıları arttığına göre bu oyun tutulan internet oyunlarındandır. Karakter çeşidinin az olması ilk başta kullanıcıların tepkisini çekmiş olsa bile zamanla bu karakterler oturmuş ve oyun tabanı oluşmuştur.

GunDog Oyununa KaydolGunDog Oyununu İndir