• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Bir çoğumuzun çocukluk hayalidir robot yapmak yada bir robotu yönlendirmek. Guns and Robots işte bu ikisini birden size sunan, üstüne robotunuzun gücünü diğer oyuncularla karşılaştırma imkanı sağlayan bir oyundur. Eğlenceli grafikleri ile hayallerinizi gerçekleştiren bu oyun şu an kapalı beta sürümündedir.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda kendi robotonuzu kendiniz yapayıyorsunuz. Tüm parçalarını, kollarını, gövdesini, kafasını, tekerleklerini kendiniz belirliyorsunuz. Robotunuzu oluştururken 150 farklı parçayı birleştirebiliyorsunuz. Böylelikle birbirinden benzersiz birçok robot oluşturulabiliyor. Kendi robotunuzu oluşturmanın verdiği zevki, tadı yaşayabiliyorsunuz.

Guns and Robots sadece robotunuzu oluşturmanıza yardım etmiyor, aynı zamanda robotunuzu diğer robotlarla yarıştırabiliyorsunuz. Oyunda 3 farklı mod bulunmaktadır. Bu modlardan Deat Match (ölüm oyunu) tüm robotların birbiriyle kapıştığı tam bir savaş alanı oluşturmaktadır. Bir diğer mod olan Capture The Flag (bayrağı ele geçirme) modunda ise bayrağı ele geçirip kaçmaya ve bayrağın ele geçirilmesini engellemeye çalışıyorsunuz. Son mod olan Race modu ise tam bir yarış mantığıyla hazırlanmış bir moddur.

Oyun haritaları tamamen eğlence üzerine kurulmuştur. Haritalarda düşman robotlara tuzaklar kurabileceğiniz ve süpriz saldırılar yapabileceğiniz noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara ilk gitmek ve tuzağı  hazırlamak için amansız bir mücadele içine gireceksiniz.

 

Guns And Robots Kayıt Sayfası

 

Guns and Robots şuan beta sürümü olarak oyun severlere hizmet vermektedir. Yakın bir zamanda çıkması beklenen oyunun büyük bir ilgi göreceği kesindir. Sizde bu eğlenceli oyunun geliştirilmesine katkıda bulunmak ve herkesten önce oyunda usta olmak istiyorsanız aşağıda bulunan Guns and Robots Kaydol butonuna tıklayarak oyunun web sitesinde beta kaydı için başvurabilirsiniz.