GunZ 2 Savaş aksiyon oyunu severlerin ilgiyle karşıladığı bir oyundur. Oyunun konusu bir hayli ilginç ve insanları maceraya teşvik etmektedir. Son yıllarda petrolden daha değerli bir kaynak olan optimite için yapılan savaşları konu edinir. Axium İmparatorluğu ve Travia Cumhuriyeti birbirine karşı silahlanma yarışı içerisinde olan devletlerdir. Bu devletlerin amacı doğaüstü güçlere sahip olmak ve dünyadaki optimiteleri ele geçirmektir. Oyuncular ise burada paralı asker konumunda olup dâhil oldukları grup için savaşmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Müthiş bir grafik özelliğine sahip olan oyunda 3 ana karakter vardır. Shield Trooper, Gunslinger ve Silient Avenger isminde olan karakterlerin hepsinin kendine has özellikleri bulunmaktadır. Shield Trooper genellikle savunma oyuncusu olarak tercih edilmektedir. Savunma oyuncusu olarak kullanıldığı için giydiği kıyafetler kurşungeçirmez ve dayanıklıdır. Gunslinger ise silah uzmanı olarak adlandırılan karakterdir. Oyunda saldırı oyuncusu olarak kullanılır. Silient Avenger çok iyi bir suikastçıdır. Eğer sakin ve sessiz bir ölüm isteyenler bu karakteri seçmektedirler.

Ayrıca GunZ 2 Savaş oyununda güçlü ve güçsüz karşılaşması ortadan kaldırılmıştır. Modern eşleştirme sistemi ile daha deneyimli oyuncuların birbirleri ile karşılaşması sağlanarak oyunda dengeli bir sistem hedeflenmiştir. Bu sayede oyun daha oynanabilir ve zevkli bir hale gelmiştir.

Oyunda görselliğe büyük emek ve çaba verilmiştir. Belki de oyuncuyu kendine bu kadar bağlamasının sebebi görselliğidir. Aksiyon ve macera dolu savaşlarda karakterler duvarların arasından geçebilme, akrobatik hareketler yapabilme ve inanılmaz derecede zıplayarak oyuncuyu gerçek bir savaş içindeymiş gibi hissettirmektedir. Bu denli en düşük sitem yapılandırmalarında inanılmaz grafik özelliklerine imkân veren oyunda, oyun için herhangi bir ücret beklenmemektedir. Ayrıca silah ve diğer oyunda gereken diğer unsurlar için, oyunda bir mağaza oluşturulmuştur.

GunZ 2 İndir

 

Gun Z 2 Kaydol