• Hikaye
  • Etkileyicilik
  • Görüntü kalitesi
  • Güncelleme
  • Karakterler

Han Savaşları
Yeniden bir tarih yazabileceğin Han Savaşları’nda gücünü göster ve hanlığını hükmet! Han Savaşları browser tabanlı oynanabilen bir strateji ve savaş oyunudur. Kendi hükmünü gösterebileceğin ve hükmedeceğin topraklar sayesinde bir orduyu yönetebilir ve elde edebileceğin güçlü silahlar sayesinde de diğerlerine karşı koyabileceksin! Tabii ki tüm savaşlarda ordunun en az zarara uğramasını sağlarken halkını da koruman oldukça önemlidir.

Sponsorlu Reklamlar

Birbirinden özel ve üstün 11 farklı ırkın bulunduğu bu oyunda, karakter seçenekleri oldukça fazla olma birlikte oyundaki pek çok yan karakterde tercih edilebilmektedir. Pek çok ülkeden katılan katılımcılarla aynı aynı oynayabileceğiniz ve onlarla rekabet edebileceğiniz Han Savaşlarında kendi idarenizi kurmanız için inşaa etmek ve halkınızı seçmek gibi pek çok özellik bulunmakta. Ayrıca geliştirebileceğiniz güçlü bir ordunuz da var ve bu ordu ile birlikte halkınızı ve bölgenizi koruyarak geliştirmelisiniz.

Han Savaşları Kaydol

Tek yapmanız gereken sizin için en doğru ırkı seçmek ve muhteşem hükümdarlığınızı kurmaya başlamak! Bunun için öncelikle oyunun başında belirtilecek olan seçeneklerden ırkları ve özelliklerini görebilirsin. Bu sayede ırkları ve amaçlarına dikkatli bir şekilde göz attıktan sonra, ırkların sahip olduğu güçleri de göz önünde bulundurarak, en başarılı bir şekilde savaşabileceğin diğer bir ifadeyle, kendini ait hissettiğin ırkı seçebilirsin. Bu sayede oyunda başarılı bir şekilde ilerleme sağlayabilir ve ırkını en iyi bir şekilde temsil edebilirsin.