Günümüzde boş vakitlerimizi değerlendirmek için bir sürü seçeneğimiz vardır. İnsanlar artık kitap okumak yerine online oyunları tercih etmektedir. Online oyunlar boş vakitlerimizi değerlendirmek için biçilmiş kaftandır. Milyonlarca online oyun bulunmaktadır. Fakat en çok tercih edilen oyunlar anime tarzda savaş oyunlarıdır. Kullanıcılar bu tarz oyunları seçmekte olup zamanını bu şekilde değerlendirmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Piyasa da milyonlarca online savaş oyunu olmakta birlikte yapılan araştırmaya göre kullanıcılar online olan hero of the obeliski tercih etmektedir. Peki neden hero of the obelisk alanında uzman kişiler tarafından tasarlanıp hazırlanan bu oyun gerek yüksek görüntü kalitesiyle gerek oyun kurgusu ve oynayışıyla kullanıcının dikkatini çekmiş ve online oyun piyasasında bir numara olmuştur. Dilerseniz biraz oyunun içeriği hakkında bilgi verelim.

Here of the obeliskin oyun kurgusu abate isimli bir kıta da geçmektedir. Oyun da değişik özelliklere sahip çok sayıda karakter bulunmaktadır. Bunlardan bazıları swordsman adventurar scholar mesele swordsman kılıç ve kalkan kullanan bir karakter olup düşmanı kolayca yenebilen bir karakterdir. Oyunda görevleri yaparak kendinizi geliştirip güçlendirebilirsiniz. Görevleri yaparak sadece kendinizi güçlendirmeyip oyun içinde kullanabileceğiniz paralara ve eşyalara sahip olabilirsiniz. Bu oyun paraları ile kendinize yeni silahlar alabilirsiniz. Görevle gelen eşyaları işinize yarıyorsa kullanabilir yaramıyorsa satıp para kazanırsınız. Kendi müttefiklerinizi belirleyip klan kurabilir düşmanlarınızı kolayca yenebilirsiniz.

Bu oyun ile özgürce savaşmanın tadına varabilirsiniz. Zevkli dakikalar geçireceğiniz yüksek kaliteli bu oyunu GBE games tarafından hazırlanıp piyasaya sunulmuştur. Milyonlarca kullanıcıya sahip bu oyun günden güne gelişmekte olup her gün kendini yenilemektedir. Milyonlarca kullanıcısına rağmen serverları bu kadar kişiyi kaldırabilmektedir. Daha hala hero of the obeliskle tanışmadıysanız bir an önce tanışmalısınız. Hero of the obeliskle zevkli dakikalar geçireceğinize eminin şimdiden iyi eğlenceler.

Hero Of The Obelisk Kaydol