• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Hero Zero onbir farklı dilde oynanabilen, dünya çapında oyuncuları olan tarayıcı tabanlı çevrimiçi bir oyundur. Oyun MMORPG tarzı yani çoklu oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Çocukluğunuzdan bu yana izlediğiniz, beğendiğiniz süper kahramanların yerine artık siz bir Süper Kahramansınız.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda verilen görevlerle mahllenizde bulunan insanlara yardım ediyorsunuz. Bir hırsızı yakalayıyor, serserileri sokaklardan temizliyorsunuz. Öyle ki mahelleye zarar vermek isteyen herkesin karşısına çıkıyor ve Süper Kahraman olarak mücadele ediyorsunuz.

Hero Zero’da sıfırdan oluşturduğunuz kahramanı görevlerle, diğer oyuncularla mücadele ettirerek sürekli geliştirmelisiniz. Becelerinizi arttırmalı, yeni özellikler kazanmalı ve daha güçlü ekipmanlarla suçluların korkulu rüyası olmalısınız. Oyun da bu işlemleri yapabilmek için tabi ki daha fazla görev yapıp daha fazla para kazanmalısınız.

Para kazanmanın bir yolu da oyun içinde bulunan gazete ilanlarına bakmaktır. Gazete ilanlarınızdan bulduğunuz işlerde çalışarak kahramanlık işlerinden biraz uzaklaşarak para kazanmaya devam edebilirsiniz. Unutmayın her Süper Kahramanın kimliğini gizlemesi için normal bir işi de olmalıdır.

Oyunda çok farklı kahraman tipleri bulunmaktadır. Sizler bu kahramanları kıfayetlerinden, saçlarına kadar istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz, böylelikle isteklerinize uygun bir kahraman görüntüsü elde eldebilirsiniz.

Hero Zero Kaydol

Hero Zero Kaydol

Hero Zero oyunu güzel çigi karakterleri ile oyuncularına eğlenceli bir ortam sunmaktadır. Sizde bu eğleceli ortamın bir parcaçısı olmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Oyun tarayıcı tabanlı olduğu için herhangi bir dosya indirmeden sadece aşağıda bulunan Hero Zero Kaydol butonuna tıklamanız yeterlidir. Basit bir kayıt işleminden sonra sizden sıfırdan bir kahramana dönüşebilirsiniz.

Hero Zero Oyun Kayıt Sayfası

Kayıt sayfasında, adım adım ilerleyecek ve kahramanı en baştan siz oluşturacaksınız.