Hard-core oyunu severlerin merakla ve ısrarla beklediği Heroes of Newerth hard-core oyunu severlerle buluştu. Dünya genelinde oyun yayıncıları arayıcılığı ile farklı ülkelerde oynanan oyun, Türkiye de ünlü bir oyun yayıncısı olan Nfinity Games tarafından Türkiye ye getirilmiştir. Geldiği zaman ise yoğun bir ilgiyle karşılanmıştır.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Oyunda legion ve hellbourne adında 2 düşman taraf bulunmaktadır. Legionda 61 adet karakter bulunmakta ve gücünü yaşam ağacından almaktadır. Hellbourne de ise 57 karakter bulunmakta olup gücünü kurban sunağından alırlar.

Dünya üzerinde hard-core oyunu severlerinin öncelikli tercihlerinden olan oyun daha şimdiden muhteşem görselliği ile oyuncuları kendine sevdirmiştir. İnternet üzerinden düzenlenen oyunlarda verilen ödüller ise oyuncuların daha çok ilgisini çekmektedir.

Sponsorlu Reklamlar


Heroes of Newerth oyununda seçebileceğimiz kahramanda sadece bir tane değildir. Oyuncunun zevkine göre zekâ kahraman, güç kahraman ve çevik kahraman olmak üzere 3 çeşit kahraman bulunmaktadır. Güç kahramanlarının savunmaları yüksek olması ile bilinir ve genellikle takım savaşlarında belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır. Yakın dövüşlerde avantajlı olduğu gibi saldırı hızları da normalin üzerindedir. Çevik kahraman ise adından da anlaşılacağı gibi atik ve seri oluşlarıyla bilinmektedir. Takım savaşlarında etkili fiziksel hasar verebilmektedirler. Zekâ kahramanı ise fiziksel zarardan daha çok etkili büyü güçleri ile bilinmektedir. Kullanıldığı zaman uzun mesafelerde bile etkili büyü gücüne sahiptir.

Oyunda size karşı olan düşmanlarınıza karşı koyabilmeniz için sürekli bir değişim ve gelişim içerisinde olmak zorundasınızdır. Aksi halde daha çok ezilen ve karşı koyamayan bir karakter olmaya mahkûm kalınır. Sürekli karakteri geliştirme zorunluluğu sayesinde kullanıcı oyunu daha çok zevkle oynamaktadır. Ayrıca savaşlardan kazanılan başarılarda oyuncunun altın ve para kazanmasını sağlamaktadır. Kendinizi kaliteli ve zevkli bir savaşın içerisinde bulmak istiyorsanız sizde Heroes of Newerth oyununu tercih edebilirsiniz.

Heroes of Newerth Kaydol