Günümüzde internetin hızla yayılması ve birçok insanın bu teknoloji üzerinden işlerini yapmaya başlamasının ardından bazı sektörlerde bu imkandan faydalanarak bütün insanlığa oyunlarını bu yolla ulaştırıyorlar. İnternet üzerinden oyun oynamak isteyenlere özel hazırlanmış olan bazı oyunlar bulunuyor.

Sponsorlu Reklamlar

Birçoğu tarayıcı üzerinden indirilmeden oynanırken bir kısmı ise bilgisayarınıza indirildikten sonra oynanabiliyor. Bu yazımızda internet tarayıcınızdan açılan bir oyun olan heva cloina online oyunundan bahsedeceğiz. MMORPG oyunlarından olan bu oyun hem eğlenceli hem de macera severlere hitap etmektedir.

Eğlenceli çizimleri ile dikkatleri üzerine çeken bu oyun oldukça kolay ara yüzü ile oynanma alanının basitliği ile dikkatleri çekmiştir.

Heva Clonia Online Kaydol

Heva Clonia Online Kaydol

 

Heva Clonia Online oyununa başlarken gezgin olarak dahil olduğunuz oyunda sınıf atladıkça seviyeniz belli bir yere ulaşınca sınıf tercihi yapmak için seçim yapma imkanı geliyor. 3 farklı sınıf olarak karşınıza gelen oyunda geliştirilebilen 6 adet sınıf daha bulunuyor ki işin zevk veren yönü burasıdır. Seçmiş olduğunuz sınıfta ilerlerken size verilen görevleri elinizde bulunan haritadan yola çıkarak yerine getirir ve sonuca varırsanız seviyeniz yükseliyor ve bazı özellikleriniz yükseliyor. Benzer oyunlardan farklı olarak klavyede ok tuşuyla da oynanabilen bu oyunda w,a,s,d tuşları da aktiftir.

Heva Clonia Online Kayıt Ol

Heva Clonia Online Kayıt Ol

 

Klavye ile bu tuşlarla birlikte kısa süreli eğitimden sonra karakterinizin özelliklerine göre hareketlerinizi görür ve ona göre sınıf içinde yükselmeye çalışırsınız. Heva Cloina online oyununda bilgisayara karşı oynanırken canlı rakiplere de rastlayabilirsiniz. Oyunda pet sistemi de bulunurken bu rakiplerle savaş yapmanızda mümkündür.

İnternet üzerinden tarayıcınız sayesinde oynanan bu oyundan hem heyecan duyarsınız hem de karakterinize bölümler ilerledikçe kattığınız ek özelliklerle oyunun tadına varırsınız. Görseli çok güzel olan oyunun içeriği de oldukça zengin durumdadır. Oyunu oynayanların bırakamadığı oyunlardan olan bu oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Heva Clonia Online Oyununa Kaydol Ve Oyna