Öncelikle yapımcısından biraz bahsedelim. Oyunumuzun yapımcısı bu alanda kendisini fazlasıyla ispatlamış olan, GameForce firması. Bu firmamız neredeyse çıkardığı her üründe, en iyisini en kalitelisini sunmayı kendisine bir amaç edinmiş. Bizde kaydol.com.tr olarak bu firmaya ait eklenilen oyunlarının büyük bir kısmında sürekli olumlu yorumlar alıyoruz ve almaya da devam ediyoruz.

Sponsorlu Reklamlar

Şimdi gelelim asıl mesele olan oyunumuzun konusuna, amacına ve daha fazlasına.

Öncelikle belirtelim ki oyunumuz bir kart oyunu. Kartlar ile birlikte kullanıcıların birbirine meydan okuma savaşına tanık olacak ve siz de bir parçası olacaksınız. Oyunuda bulunan kartların hepsinin ayrı ayrı özellikleri mevcut ve bunlar hem savunma hem de saldırı odaklı olarak gruplandırılabiliyor.

Oyunumuz da eğitim arazisi yer alıyor ve bu eğitim arazisinde isterseniz bilgisayara isterseniz diğer oyunculara karşı mücadele şansınız var. Kiminle mücadele edeceğinizi de tamamen siz belirliyorsunuz. Turnuvalar da yine oyunun ilgi çeken bölümlerinden bir tanesi.

Kartlar da yer alan karakterlerin hepsi şampiyon olarak nitelendiriliyor. Ve şampiyonların kontrol stratejisi de sizin oyun becerinizle doğrudan alakalı. Kartlar da yer alan şampiyonların, yani her kartın atak ve savunma puanları yer almaktadır. Bu puanlar savaş esnasında en ciddiye alınması gereken şey denilebilir. Bunun yanında bu kartları geliştirmek de tamamen sizin elinizde. Kartların gelişimini isterseniz ücretli, isterseniz de ücretsiz olarak; savaşarak, mücadele ederek yükseltebilirsiniz.

Oyunun ilk oynadığınız da kesinlikle anlamayacaksınız ve saldırıların ne amaçla yapıldığı gibi konular kafanızda soru işareti olarak kalacak.

Oyunun tanıtım videosunun sizin oyunu anlamanıza yardımcı olacağını düşünüyoruz.

 

Oyuna ait resimleri içeren, resim galerimiz:

Hex Oyununa Kaydol Ve Oyna

Hex Oyununu indir