Oyunumuz bir fedakarlık abidesi; Adeta Ben Efsaneyim filminde yer alan doktorumuz gibi siz de son bir umut için savaşıyor olabilirsiniz. İnsanlık yine, yeni bir tehdit altında ve sizden istenen oyunun isminde ki gibi “The Lost Hope” yani son bir umut. Joygame tarafından hazırlanan ve neredeyse ilk olarak ülkemiz de hizmete sunulan Hounds oyununu siz de denemeli ve oyunun sürükleyici yapısı içerisinde kendinize bir yer bulmalısınız.

Sponsorlu Reklamlar

Hounds 2

Oyunumuzun konusundan kısaca bahsetmek gerekirse; Uzun yıllar süren bir savaş ve bu savaşın yol açtığı etkilerden bir tanesi olan etkileyici ve insan ırkını tehlikeye sokan bir virüs. İşte bu aşamada devreye giren siz oyuncular, bu başedilmesi zor kaderin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Bu noktada Hounds birlikleri sizi bekliyor. Onlara katılmak için geç kalma. İlk sen katıl ve bu oyunun uzun süreceğini de göze alarak ilerde liderlik potasına yerleşeceğini unutma.

PVP Oyun modları:

Hounds

Hounds

Oyun içerisinde yer alan ölüm oyunu, takım ölüm oyunu, bomba kurma, bayrak ele geçirme modları ile oldukça fazla eğleneceksiniz. Üstelik bu oyun modları ile oyundan sıkılma gibi bir lüksünüz dahi olmayacak. Bunun yanında bu oyun modlarından elde edeceğiniz gelir sayesinde, oyun içerisinde hızlı yükselmek sizin elinizde.

İstediğin oyun modunu seç ve sen de eğlencenin dibini gör.

 

 

Oyun Görev Sistemleri:

Hounds Kayıt Ol

Hounds Kayıt Ol

 

Hounds oyunu içerisinde 4 farklı görev sistemi bulunmaktadır. Bu görev sistemleri; Ana hikaye görevleri, yan hikaye görevleri, ek görevler, baş düşman görevleridir.

Bu görevler oldukça eğlenceli ve bir o kadar da sistematik. Gerçekleştirmek zorken, gerçekleşen görevlerin sonunda ödül almak bir o kadar kolay.

 

 

 

Hounds Online Oyununa Kayıt Ol