• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Görüntü kalitesi
  • Güncelleme
  • Karakterler

İKV İstanbul Kıyamet Vakti
İstanbul Kıyamet Vakti Savaş türü bir MMORPG oyunu olup, Türkiye’nin ilk çok oyunculu oyunu olma ünvanını kazanmıştır. Online oynanan bu oyunda grafiklerin kalitesi sizi oldukça etkileyecek! İstanbul Kıyamet Vakti’nde pek çok karakter, canavar ve gizli yaratıklar söz konusudur. Bu nedenle savaş oldukça zorlayıcı ve geniş çaplıdır. Sadece standart karakter ya da savaşçı canavarlarla muhattap olmaz bunların yanında pek çok çeşitli güçlere ve silahlara sahip olan değişik türden pek çok yaratıklarla da mücadele etmek durumunda kalırsınız.

Sponsorlu Reklamlar

Oldukça etkileyici bir hikayeye sahip olan İstanbul Kıyamet Vakti, hikaye doğrultusunda ilerlemekte ve sizi karmaşık bir savaşın içerisine çekmektedir. Oyunda bulunan ve hikayeye göre kıyametten sonra ortaya çıkan üç sınıf bulunmaktadır. Dövüşçüler, büyücüler ve şifacılardan oluşan bu üç sınıfın pek çok özellikleri bulunmaktadır.

İKV İstanbul Kıyamet Vakti Kaydol

Bu üç sınıfın sahip olduğu özelliklere kısaca değinmek gerekirse: Savaşçılar, oyun içerisinde pek çok konumda değişik savaşçılar bulunabilir. Savaşçıların en büyük ortak özelliği ise güçlü savunma göstermeleri ve dövüşebilmeleridir. Bu nedenle savaşçılara karşı koyabilmek oldukça zordur.
Büyücüler, üstün büyü özellikleri sayesinde zarar veremeyeği hiç kimse yoktur! Pek çok çeşitli büyülere sahiptirler.
Şifacılar, en önemli özellikleri ölen karakterleri yeniden diriltmeleri ve sürekli iyileştirebilmeleridir. Kısa sürede iyileştirebilir ve iyi olabilirler.