Photoshop denilince ilk akla gelen sitelerden bir tanesi olan ve bunu indirme işlemine gereksinim duymadan gerçekleştiren, popüler Photoshop sitesi ImageChef’e kaydolabilir ve anında kendinize has resimler hazırlayabilirsiniz. Peki ImageChef sitesine girince ne tür şeyler yapabiliriz? Enteresan şeylerin yapılması için ne yapmamız gerekiyor? Hepsinin cevabını yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Site üzerinde belirlenen objelerin hepsi özenle hazırlanmış ve sizden belirlenmiş kalıplar üzerinde değişiklik yapmanıza imkan sağlıyor.

Biz size olayı daha iyi anlatmak adına, adım adım kendimize uygun şekilde bir ImageChef hazırladık. Şimdi isterseniz bunu size anlatmaya başlayalım.

Öncelikle siteye giriyoruz. Bunu en aşağıda yer alan kaydol butonu aracılığı ile yaparak, direk olarak kayıt sayfasına ulaşabilmemiz mümkün. Bu aşamadan sonra ana sayfaya dönüyoruz ve istediğimiz kalıbı, ana sayfada yer alan kalıplar arasından seçiyoruz.

Sponsorlu Reklamlar


Gördüğünüz gibi, seçtiğimiz kalıp bir uçak ve üzerine web sitemizin ismini yazdık. Bu sitemize ait bir uçağın nasıl olabileceğine dair, bize bir ön izleme imkanını da sunmuş oldu.

Bunun yanında, sitenin sağladığı avantajlardan bir tanesi de bu yaptığınız resimleri yani ImageChef’leri Facebook, Twitter, Google Plus gibi sosyal ağlarda anında paylaşabilmenize imkan sağlaması.

Sitede yer alan hazır kalıplar: Uçak, Ağaç, Araba, Kamyon, Duvar, İnsan, Çiçek, Afiş, Billboard vb.

 

ImageChef Kaydol