Instagram uygulamasında son zamanlarda en popüler konulardan bir tanesi de önerilen kullanıcı olma. Evet bu çoğu kullanıcının en büyük hedeflerinden bir tanesidir ve gerçekleştirmesi de oldukça zordur. Bu zor ama imkansız olmayan şeyi gerçekleştirmenin de yolları var. Bunu bizim kendi ağzımızdan değil de instagram yönetimi tarafından yapılan açıklamayla size anlatmaya çalışalım.

Sponsorlu Reklamlar

Öncelikle instagram önerilen kullanıcı olmanız için bir arkadaş çevrenizin olmasını yeterli görüyor. Bu da demek oluyor ki arkadaşlarınızın arkadaşına önerilen kişi olarak görünebilirsiniz. Sürekli olarak ünlülerin kişiler kısmında görünmesi de bu yüzden. Yani sevdiklerinizin sevdikleri, sizinde sevdikleriniz olabilir mantığından ilerleyen bir sistem var. Ne kadar çok arkadaşınız varsa o kadar çok arkadaşa sahip olabilirsiniz.

İnstagram nasıl popüler olunur

İnstagram nasıl popüler olunur

İlk yöntem fazla arkadaş toplamanızı sağlamaz. Sadece bir kutunun içerisinde sıkışmış izlenimi doğurur.

Peki genel olarak önerilen kullanıcı olmanın yöntemi nedir?

Bunu biz şu şekilde tanımlıyoruz. Eğer gerçekten iyi paylaşımlar yapıyorsanız ve gerçekten bu paylaşımlarda ki kareler birilerinin hoşuna gidiyorsa ve bu kitle büyük bir kitle ise artık genel bir önerme olabilirsiniz. Ama bu paylaşımları yaparken, hiçbir zaman ciddiyetten uzaklaşmamak gerekir.

Instagram, sizin bu platforma bir şeyler katmanızı bekliyor ve bunun karşılığında da onlar size bir şeyler katıyor. Yani her şey karşılıklı.

Gönderilerinizin çeşitli olması yada bir alana yoğunlaşması gerekir. Sizin hangi tür paylaşımlar yaptığınız, uygulama tarafından bilinir olmalı.

Unutmayın ki öncelikle uygulamaya kayıt olmanız gerekir. Instagram Kayıt Ol sayfamız sizin kayıt olmanız için bütün bilgileri içerir.