Türkiye’nin en köklü bankası olan iş bankasına kayıt olmak artık çok kolay. Kayıt aşamasını gerçekleştirerek kolayca internet şubesi hizmetlerinden yararlanabilirsin. Üstelik bu işlemleri şubeye gitmeden de kolayca yapabilirsin. Şimdi size bu aşamaları adım adım anlatalım ve kayıt aşamasını tamamlayalım.

Sponsorlu Reklamlar

Dikkat: Kaydol.Com.Tr asla sizin bilgilerinize ulaşmayı amaçlamaz. Sadece kayıt aşamasını anlatır. Kendi dışınızda, iş bankası bilgilerini asla 3. şahıslara vermeyiniz. Video anlatım, konunun hassasiyeti nedeniyle devre dışı bırakılmıştır.

İnternet şubesine giriş yapmanız için gereken şifre ekranı


1. Kayıt Aşaması: Ulaşacağımız web sayfası görüntüsü: Bu sayfada bireysel kullanıcılar üzerinden devam edeceğiz. Bireysel kutucuğuna tıkladığınız anda, bir sonraki ekrana geçiyoruz. Bu ekranda yapmanız gereken bu kadar.

iş bankası internet şubesi anında şifre

iş bankası internet şubesi anında şifre


2. Kayıt Aşaması: Bu kayıt aşamasında müşteri şifrenizi giriyorsunuz ve hemen arkasından cep telefonu numaranızı giriyorsunuz. Bu girişin ardından kolayca diğer ekrana girebilirsiniz.

iş bankası internet şubesi müşteri doğrulama

iş bankası internet şubesi müşteri doğrulama


3. Kayıt Aşaması: Bu aşamada telefonumuza gelen mobil onay kodunu aşağıda ki resimde yer alan ekrana giriyoruz.

iş bankası internet şubesi anında şifre ekranı

iş bankası internet şubesi anında şifre ekranı

4. Kayıt Aşaması: Bu aşama bizim sizinle devam edeceğimiz son ekran. Bundan sonra ki son aşamada güvenlik nedeniyle sizleri yalnız bırakıyoruz.

Bu aşamada, bankamatik kartı bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Bu sizin doğrulanmanız, ileri güvenlik araçlarının size güvenmesi için gerekli bir şarttır.

Kart numarası, son kullanma tarihi, güvenlik kodu, kartınızın şifresinin istenilen rakamları girildikten hemen sonra, yeni müşteri şifrenizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Burada ki önemli bir diğer nokta ise, şifrenizin kaç aylık periyotlar ile yenilenmek istendiği. İsterseniz standart olarak gelen 3 ay yerine, 1 ay veya 6 ay olarak belirlenebilir.

İnternet şubesi son ekran

İnternet şubesi son ekran

Bu aşamadan sonra dediğimiz gibi sizi yalnız bırakıyoruz. Bundan sonra ki aşamalarda kişisel geüvenliğinizin ön planda olduğu son ekran yer almaktadır.

Şifrenizi hala alamadıysanız, iş bankası şubelerinde yer alan, bireysel müşteri temsilcisi ve gişe temsilcilerinden şifre talep edebilirsiniz. Talep edeceğiniz şifre, cep telefonunuza sms olarak gelecektir ve bu sms şifresini, iş bankası temsilcilerine dahi söylemeyiniz, gizleyiniz.

Kayıt aşamasında takıldığınız noktaları yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Akıllı Telefonunuzdan Kolayca Giriş Yapabilmeniz İçin İşCep indiriniz.

İşCep indir – Android Cihazlar İçin

İşCep indir – iPhone, iPad vs. IOS Sürümleri için.