Show Tv ekranlarında Bu Tarz Benim ismi ile başlayıp, popülaritesini artırdıktan sonra da paylaşılamaz bir hal alan sevilen yarışma programı İşte Benim Stilim’e kaydol.com.tr aracılığı ile kolayca başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapabilmeniz için neler yapmanız gerektiğini de sizlere yazı içerisinde detaylı bir şekilde aktaracağız.

Sponsorlu Reklamlar

zeynep-ozturk-iste-benim-stilim

Öncelikle yarışmadan biraz bahsedelim.

Yarışma, yarışmacılar ve jüriden oluşuyor. Son etaplara doğru seyirciler devreye girmiş olsa da, %95 oranında en büyük etken kesinlikle jüri. Yarışmacılar en tarz elbiseleri giymek zorundalar ve bu kıyafetleri de jüriye beğendirmek zorunda. Jüriden en çok yıldız alan yarışmacı haftayı sağlam şekilde kapatıyor ve sonra ki haftaya kalmayı garantiliyor. Son haftaya gelindiğinde ise artık her şeyi belirleyen izleyiciler oluyor. Onlar hangi adayı isterse o aday birinci oluyor.

Şimdi kayıt aşamasına geçelim.

Kayıt aşamasında öncelikle kişisel bilgilerinizi giriyorsunuz. Bu aşamada kullanıcının Adı, Soyadı, Yaşadığınız Şehir, Yaş, Boy, Kilo, Medeni Durum, Meslek gibi bilgilerin girişi yapılıyor.

Kısa Sorular

Daha önce bir yarışma programına katıldınız mı?

Kıyafetlerinize aylık ne kadar harcıyorsunuz?

Geçirilen estetik operasyonlarının sayısı ve bölgesi?

Kazanılan büyük ikramiye ile neler yapmayı planlıyorsunuz?

Ayakkabı sayınız ve kapladığı alan ne kadar?

Ve bunlar dışında eklemek istediğiniz bilgiler?

işte benim stilim kayıt

işte benim stilim kayıt

Ve bu soru kısmından sonra ise, 500 Kb. boyutunda ki iki adet fotoğrafınızın seçilerek yüklenmesi kalıyor.

En etkili aşama olan video ise son aşamada karşı tarafa yükleniyor. Video kısmında kendinizi kesinlikle çok iyi tanıtmalı ve karşı tarafa en etkili tanıtımı yapmalısınız.

İşte Benim Stilim Yarışmasına Kaydol Ve Başvuru Yap