• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Görüntü kalitesi
  • Karakterler
  • Gelişim

JADDE
Gerçek bir hayatın sanal olarak yansıtılması olarak nitelendirebileceğimiz bir MMORPG oyunu olan JADDE sizlere gerçek hayatta yapmak istediğiniz pek çok aktiviteyi yapma imkanı sunuyor! Tamamen gerçek karakterler arasında sosyal bir yaşam sürdürebileceğiniz JADDE’de diğer karakterle iletişime geçebilir, arkadaş olabilir hatta evlenebilirsiniz! JADDE size klasik bir MMORPG oyunundan çok daha fazlasını sunuyor ve oyun boyunca sosyal bir kişiliğe sahip olmanızı sağlayacak tüm gereklilikleri ve aktiviteleri sağlıyor.

Sponsorlu Reklamlar

JADDE size klasik bir MMORPG oyunundan çok daha fazlasını sunarak; chat, müzik, arkadaşlık gibi pek çok etkenliği içerisinde barındırmaktadır. Üstelik tamamen ücretsiz olan bu oyunda öne çıkan etkenler ise müzik, arkadaşlık ve moda. Oyun boyunca ünlü olmaya çalışan karakterinizi dansını geliştirerek başarılı olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için pek çok yolu deneyebilirsiniz. Ortaya çıkaracağınız yeni dans stilleri ile de dans alanındaki yeteneğinizi ortaya çıkarabilir, tüm oyuncularla birlikte eş zamanlı oynayabilirsiniz.

JADDE sadece sosyal iletişim ve ortamlarla sınırlı kalmaz. Bunun yanında gerçekleştirebileceğiniz pek çok görevi de bulabilir. Bu görevleri tamamlayarak karakterinizi geliştirebilirsiniz. Karakterinizi pek çok alanda geliştirebileceğiniz Jadde’de ayrıca video chat özelliği de bulunmaktadır. JADDE oldukça eğlenceli ve tamamen sosyal bir ortamdan oluşmakta! Siz de bu sosyal ortamda kendinizi gösterin ve yeni arkadaşlıklar edinerek, müziğin keyfini çıkarın!