• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Hikaye
  • Karakterler
  • Platformlar

juggernaut
3 boyutlu olması ile oldukça ön plana çıkan Juggernut, ücretsiz olması ile birlikte browser ile oynanabilen MMORPG oyundur. Özellikle efektleri ile göz dolduran bu oyuna ilk girişten sonra karşınızda ilk düşmanınızı görüyor ve bu büyülü dünyada üstün efektlerle savaşmaya başlıyorsunuz. Oyun içerisinde pek çok seviye ve görevi atlıyorsunuz. Bu süreç boyunca da karşınıza her an her şey çıkabilmektedir. Seviye atlamada temel etken olarak karşınıza çıkan yaratıkların seviyesi denebilir. Her bir engeli aştığınızda karşınıza yeni bir düşman çıkacak ve seviyeniz daha da yükselerek görevinizi yerine getirir amacınıza ulaşırsınız.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun boyunca çeşitli nesneler, araç ve gereçlerden yararlanabiliyorsunuz. Juggernaut’u elde ettiğiniz de ise gücünüze güç katmış olacaksınız! Ayrıca büyük savaşlara da katılabilir, tarafınıza destek olabilirsiniz. Bunun dışında pek çok ekstra özellik ve ayrıntılı seçenek bulabileceğiniz gibi oldukça sade anlaşılır bir oynama yörüngesine sahiptir. Tek yapmanız gereken oyun boyunca karşınıza çıkacak olan türlü düşmanları ve yaratıkları yok etmek.

Macera severler için pek çok oyunlar arasında dikkat çeken bir oyun olan juggernaut oyununu daha çok macera ve savaş severler için öneriyoruz. Bunun yanında mistik düşman ve bosslarla boğuşmak isteyen oyuncular için de oldukça ideal bir MMORPG oyun. İyi oyunlar.