Piyasaya yakında çıkması beklenen enfes oyunlardan bir tanesi olan Just Cause oyunu, henüz piyasaya sürülmeden kullanıcıların ilgisini özellikle konusu itibariyle çekmeyi başardı ve biz şimdi sizlere oyunun detayları hakkında ve çıkış tarihi ile ilgili bilgileri verelim.

Sponsorlu Reklamlar

Just Cause 3 oyunu ilk çıktığı günden bu yana oyun platform ve inceleme siteleri tarafından en ağır şekilde eleştirildi ve daha da kötüsü oynanmaması gereken oyunlar arasında gösterildi. Lakin oyunun bağımlı sayısı her geçen gün yükseldi ve şu anda oyunun 3. versiyonunun çıkış haberi ile ortam daha da gerildi. Aslına bakarsanız GTA5 oyununun bir kopyası olarak nitelendirilen oyun da en temel farklılık kendini bütün oyunlardan ayırt edebilen bir yapısının olması.

Oyunumuzda helikopterden aşağıya doğru süzülürken, yada arabanızla uçarken tavana çıkıp aşağıda yer alan düşman birliklerini yada suçsuzları yok etmeniz gerekiyor. Ve oyunun en temel farklılığı da dediğimiz gibi bu noktada ortaya çıkıyor.

Oyunda ana kahraman Nico ve onun kontrolü tamamen size ait. Bu tür bir durumda yapılması gereken en önemli şey ise Nico’nun memnun edilebilmesi. Eğer onu en iyi şekilde kontrol eder ve ölmesini engellerseniz oyunun sonunu görme ihtimaliniz oldukça yüksek.

Şimdi sözlerimizin geri kalanını oyun güncellemesine bırakalım ve resimler ile oyun hakkında daha detaylı bilgiler verelim.

Just Cause 3 Oyun Görüntüsü 2

Just Cause 3 Oyun Görüntüsü 2

 

Just Cause 3 Oyun Görüntüsü

Just Cause 3 Oyun Görüntüsü

 

Just Cause Araçları

Just Cause Araçları

 

Just Cause Araçları 2

Just Cause Araçları 2

 

Just Cause Online Oyunu ÇOK YAKINDA

Sponsorlu Reklamlar