• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Komik grafikleri, ilginç hastalıkları ve eğlenceli oyun mantığıyla Kapi Hospital oyunu büyük küçük herkesin zevkle oynayacağı bir oyundur. Oyunda bir hastane başhekimi olarak hastalıklar boğuşmalı ve hastalarınızı (yani müşterilerinizi) memmun etmeye çalışmalısınız.

Sponsorlu Reklamlar

Başhekim olarak hastahanenin bütün sorumluluğu size ait. Yeni ilaçlar ve tedavi yöntemleri keşfederek gelen hastaların kapıdan dönmesini engellemelisiniz. Uyanık hastaların tedaviyi ucuza kapatma girişimlerine engel olmalısınız. Hastane personelini yöneterek her hastanın hastanenizden mutlu ayrılmasını sağlamalasınız.

Kapi Hospital’ı bir hastane simülasyon oyunu olarak düşünebilirsiniz. Yalnız oyun tamamen eğlence üzerine kurulmuştur. Hastalıklar, tedavi yöntemleri vb. herşey sizi gülümsetecek şekilde yapılmıştır. Hastanenizi büyütmek, yeni odalar açmak, yeni tedavi ve ilaçlar bulmaya çalışırken süreki sizi gülümsetecek olaylarla kaşılaşacaksınız.

Dünya üzerinde 5milyon kişinin oynadığı bu oyunda birçok görev bulunmaktadır. Hastane içinde yapılan görevler olduğu gibi, hastane dışında da birçok görev bulunmaktadır. Bunları yapmak size para kazandıracaktır. Kazandığınız paraları tekrar yatırıma dönüştürmeli ve bölgenin en güçlü, en iyi hastanesi olmaya çalışmalısınız.

Oyunun herhangi bir kurulum gerektirmeden interneti olan her bilgisayardan oynanabilmesi çok büyük bir avantajdır. Aynı zamanda 22 farklı dile çevrilen bu oyunun Türkçe desteği olması oyun severleri mutlu edecektir.  Oyunun sloganı “Komik hastalıkları, ilginç yöntemlerle tedavi et”tir.

 

Kapi Hospital Kayıt Sayfası

 

Sizde bu eğlenceli oyunu oynamak istiyorsanız yapmanız gereken aşağıda kaydolma bağlantısı bulunan butona tıklamak ve kısa formu doldurmaktır. Bu kısa işlemden sonra sizde artık bir başhekim olarak Kapi Hospital’da en iyi hastane yöneticisi olmak için uğraşabilirsiniz.