Türkiye’nin en sevilen markalarından bir tanesi olan Karaca, online olarak hizmet vermeye başladı ve internet üzerinden bütün ürünleri alabilmenize imkan veriyor. Artık sevdiğiniz Karaca ürünlerini kolaylıkla alabilir yada alışverişe çıkmadan önce ön inceleme yapabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Şimdi Sizlere Karaca Online Shop hakkında bilgiler verelim ve kayıt aşamasını nasıl gerçekleştireceğinizi kısaca anlatalım.

Kayıt aşaması ile başlayalım. Klasik olarak sayfa sonuna yerleştirilen kaydol butonuna tıklayarak direk olarak kayıt sayfasına yönlenebilir ve kayıt aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Karaca Shop Online

Karaca Shop Online

Resimde gördüğünüz alanların tamamını ve özellikle de yıldızlı olanları doldurmanız gerekiyor. Bu yıldızlı alanları doldurmazsanız kayıt aşaması tamamlanamaz.

Şimdi siteden bahsedelim biraz. Öncelikle web sitesi kendi içerisinde bölümlere ayrılmış ve kullanıcının aradığı ürünü en net şekilde bulabilmesi sağlanmış. Sitede yer alan kategoriler; Yemek takımları, kahvaltı takımları, pişirme grubu, Sofra servis, çay kahve, çay pasta takımları, çatal kaşık bıçak, pratik mutfak ürünleri, cam ürünler, dekoratif ürünler. Bu alanların hepsi ürünler hakkında detaylı bilgiler içeriyor ve anında satın alabilmenizi sağlıyor.

Aldığınız ürün 50 TL üzeri ise kargo ücretsiz olarak sunuluyor.

Ürün kargoda kurulması halinde ise yeni ürün tekrar kargoya veriliyor. Bu da sitenin ayrı bir garantisi.

Aldığınız ürünler 7 gün içerisinde iade edilebilir ve hiçbir gerekçe sunmanıza da gerek kalmaz.

Peşin fiyatına 9 taksit imkanı da yine Karaca Shop Online’da.

Site aynı zamanda sosyal yanını da ortaya koyuyor ve uzmanı olduğu alanlarda yardımcı web siteleri açıyor. Tıpkı seninsofran-com gibi. Bu yan web sitelerinde sizler için püf noktalarını ortaya koyuyor.

Karaca Shop Online Kaydol