• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Gelişim

King Of Kings 3
Savaş türü bir MMORPG oyunu olan King Of Kings 3 serinin devamı şeklinde devam eden ücretsiz ve üç boyutlu bir oyundur. Oyun içerisinde karakteriniz pek çok şekilde davranabilmektedir ve bir savaş için gerekli tüm kabiliyetleri de sağlamaktadır. Oyunun en başında tercih edebileceğiniz alanlardan birisinde oyuna başlar ve kendi dünyanızı kurmaya başlayabilirsiniz. Bunun için karşınıza çıkan her türlü engeli ve diğer rakiplerinizi aşmalısınız! Oyun boyunca hayatta kalmaya çalışır ve seviye ilerledikçe artık kendi tacınızı takmanın zamanı da gelir ve başarabildiğiniz de kendi krallığınızı da kurabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içerisinde karaktere pek çok olanak sunulmaktadır. Dilediğiniz bölgeyi seçebilir ve hükmetmeye başlamak ve korumak için, yeni bir kasaba kurmaya başlayabilirsiniz. Sadece size ait olacak bu alanı düzenli bir şekilde korumalı ve rakiplerinize meydan okumalı, savaşmalısınız. Oldukça başarılı savaş ve strateji oyunlarından birisi olan King Of Kings bağımlılık yaratabilir!

Oyun boyunca pek çok savaşa dahil olabileceğiniz gibi rakiplerinizle teke tek savaşlar ve mücadeleler de düzenleyebilirsiniz. Oyun tek yönlü olmaktan ziyada karakterin isteklerine göre yön almakta ve karakterin kendi zaferini kazanması ve ünvanını yükseltmesi için yapabileceği pek çok şey var. En güçlü hükümdar ve savaşçı ben olabilirim diyorsan, hemen oyuna giriş yap ve üstün bir savaşçı olma yolunda ilk adımları atmaya başla!