• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Reloaded firması tarafından Gamersfirst sitesinden beta yayınına başlayan King Online oyunu güzel grafikleri ile dikkat çeken bir oyun. İnsanlar, Elfler ve Orglar olarak 3 farklı sınıfın bulunduğu oyuna beta kayıtları devam etmektedir. Oyunun beta sürümünün geliştirilmesinde sizin de katkınız olsun istiyor ve oyunu herkesten önce öğrenmek istiyorsanız bu yazıda sizlere verilecek bağlantı adreslerini kaçırmayın.

Sponsorlu Reklamlar

Tanrılar arasında süre gelen savaşta dünya ikiye ayrıldı. Zekilik ve güçleriyle ön plana çıkan 3 ırk sadece hayatta kalabilmişti. Bu ırklar İnsanlar, Elfler ve Orglardan başkası değildi. Bu amansız savaştan geriye kalanları ele geçirmek için mücadele bu ırkların destansı savaşlarını bu oyunda bulabilirsiniz.

King Online MMORPG yani çoklu oyunculu çevrim içi rol yapma oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmakta. Sınıfındaki diğer oyunlar gibi bire bir (PVP) savaşların olduğu, birlik (guild) kurulmasının mümkün olduğu bir oyundur. Ayrıca bunlara ek olarak bölgesel savaşlar olmaktadır. Oyunda kendinize ait bir ada ele geçirebilir ve burada hakimiyetinizi kurmak için savaşmak zorundasınız.

Oyunun en iddialı olduğu konu ise oyun içi teçhizatlar. Oyunda milyonlarca zırh, silah, kask, aksesuar vb. teçhizat bulunmaktadır. Öyle ki oyun yapımcılarının sloganı “King Online’da hiçbir karakter bir diğerine benzemez”. Bu iddia oyun severlerin dikkatini kesinlikle çekecektir.

King Online oyununu indirmek için yapmanız gereken aşağıda sizlere verilen King Online İndir bağlantısına tıklamaktır. Daha sonra oyuna kaydolmanız gerekmektedir. Kaydolmak için yine aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Şuan beta aşamasında olan oyuna geliştirilmesinde yardımcı olup, oyun yayına girmeden öğrenmek için sizde King Online beta yayınına katılabilirsiniz.

 

King Online Kayıt Sayfası