• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Görüntü kalitesi
  • Oyuncular
  • Karakterler

GÖRKEMLİ VE ONURLU BİR SAVAŞ
Türkiye’de de olmak üzere birçok ülkede milyonlarca oynayıcısının olduğu Knight Online oyununu da geliştirmiş olan Koreli oyun geliştirici Noahsystem şirketinin geliştirdiği yeni MMORPG oyunu Kingdom Online oyununun beta testleri 2013’ün ilk aylarında başlamıştır.

Sponsorlu Reklamlar

Knight Online’da yer alan birçok özelliği de taşıyan Kingdom Online oyunu taşıdığı benzerlik dışında birçok yeni özelliği de beraberinde getirmektedir. Oyun öncelikle diğer savaş oyunlarında olduğu gibi yaratık öldürüp level kasmak üzerine kurulu değildir. Oyunda asıl önemli olan klan ve bölge savaşlarında galip gelerek prestij sahibi olmaktır. Oyunda savaş sistemine getirilen yenilikler sayesinde taraflar kendi bölgelerinde yer almakta olan maden ocaklarından taş, demir gibi madenler elde ederek bu madenleri savunma ve saldırı amacı taşıyan silahlar haline getirebilmek mümkün olmaktadır. Yapılan savaşlardaki temel amaç ise bu madenleri ele geçirerek bölgenin güvenliğini sağlayıp kontrol altında tutmaktır. Bir savaş ve aksiyon oyunu olarak macerayı iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayacak bu oyun sayesinde keyifli dakikalar sizi bekliyor olacaktır.

PvP ağırlıklı birçok özellik taşıyan bu oyunda en dikkat çeken özellik bahsetmiş olduğumuz kaynak sistemidir. Oyuna madenler dâhil oldukça hikâye de doğal olarak buna göre şekillenmektedir. Oyunda bulunan zindan ve moblara bakıldığında oyunun şirketin önceki oyunu Knight Online’a göre daha gelişmiş durumdadır.

Şirket yeni oyunu yaparken bu oyunun aldığı istek ve şikâyetleri değerlendirerek düzenlemeler yaptığı için bu yeni oyuna Knight Online oyununun devamı olarak bakılmaktadır.

Kingdom Online oyunu savaş oyunları içerisinde sahip olduğu görsel efektler ve oyunun ilerleyişi, gizemleri açısından diğer savaş oyunlarından da ayrılmaktadır.

Kingdom Online Oyununa Kaydol