Günümüzde internetin hızla yayıldığı ve internetin üzerinden uygulamalarında insanlar tarafından hızla kullanımının artması sonucunda oyun severleri yakından ilgilendiren internet üzerinden online oyunlar ortaya çıkmıştır. Bazı oyunları bilgisayarınıza indirdikten sonra oynama imkanı varken bazılarını ise internet tarayıcısı sayesinde indirmeden oynayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Reklamlar

İşte böyle oyunların bulunduğu internet dünyasındaki Kings and Legends isimli oyundan bahsedeceğiz.

Sponsorlu Reklamlar


Bu oyun internet üzerinden tarayıcı ile oynanan ve indirme istemeyen bir koleksiyon kart oyunudur. Irklar veya sınıfları bulunmayan bir sade sistemde cinsiyetinizi belirleyerek oyuna dahil oluyorsunuz. Amacımız ise oyunda başlangıçta bize oyunda savaşarak ilerleme şansı veren oyun kartlarının olmasıdır. Bu kartlarda bulunan özellikler ile oyun sahasında rakiplerinizle karşılaşır ve savaşırsınız. Oyunda savaşlar kazandıkça farklı saldırı ve savunma değeri veren kartlar alabilir ve daha zorlu etaplarda düşmanlarınızla karşılaşırsınız.

Kıngs and Legends oyununda elinizde bulunan kartların her birinin bir özelliği bulunuyor. Yeni edindiğiniz kartların da özelliklerine göre karşınıza gelen düşmanın özelliklerine göre doğru kartla savunma yapmalısınız. Çünkü bu kartları hem savunma hem de savaş için kullanacaksınız ama sıralamayı yaparken stratejinizi iyi oturtmalısınız. Yoksa baştan yenilerek ilerleme şansını yitirebilirsiniz. Görsel efektleri ve sesleri ile oyun sizi daha ilerilere otomatik olarak çekecek ve dikkatli oynarsanız ileri bölümlerini de görme şansınız olabiliyor.

İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan Kings and Legends oyunu ister bilgisayara karşı isterseniz farklı özellikleri olan karşıdaki rakiplere karşı oynanabiliyor. İnternetten oyun oynamak isteyenleri hem görseli ile hem de içeriği ile kendine çeken bu oyunda ilerlemek için elinizdeki kartların bütün özelliklerini bilmeniz gerekiyor. Bu özellikleri bildiğiniz sürece bu oyunda iyi savunma yaparken iyi de saldırabilirsin. Çok çeşitli stratejiler ile saldırılara cevap verme imkanınızda bulunuyor.

Kings And Legends Kaydol