KingsRoad oyunu internet milyonlarca kişinin takip ettiği online oyunlardan biridir. Sahip olduğu tarayıcı tabanlı olma ve facebook sayfanızdan oynayabilme özellikleri ile çok sayıda oyuna giren kullanıcı vardır. Bu oyun 3D grafik yapısına sahip RPG türü bir online oyundur. Oyundaki görevleri tamamlayarak seviye yükseltme ,para kazanma,hediye alma ve değerli eşya almak gibi avantajlara sahip oyunun amacı fantastik bir dünyada küçük yardımcılarınızla düşmanlarınızı temizleyip daha güzel bir ortamda yaşamaktır. Tarayıcı tabanlı internet oyunu olduğundan arkadaş gruplarıyla birlikte bir grup oluşturma imkanınızda bulunuyor. Karakter oluşturup oyuna başladığımızda bir diablo havası vermektedir. Bir yardımcı seçimi sunuyor . Düşman öldürdükçe level atlıyorsunuz. Kristal altın alabiliyorsunuz. Yapılara girilmiyor. Facebook ta tarayıcı üzerinden bile güzel bir görüntü veren bu oyunda grup kurabiliyoruz.

Sponsorlu Reklamlar

KingsRoad oyunundan biraz daha bahsedecek olursak girdiğimizde 3 farlı karakter olduğunu görüyoruz. Dediğimiz gibi karakter seçip oyuna dahil olduğumuzda bazı görevleri istiyor. Bu görevler sayesinde tecrübe puanı çıkmaktadır. Bu puanlarla seviye geçmekteyiz. Bu sayede geçilen seviyeler ilerledikçe zorlu görevler başlamaktadır. Yani ilk bölümler oyuna alıştırma yapma bölümleri gibi anlaşılabilir.

KingsRoad oyununun görsellerinden de görülebileceği gibi oyunda karakterimiz level atladıkça gelişiyor fiziksel olarak yüksek bir kuvvete erişiyor. Düşmanlarını kale meydanlarında surlar üzerinde ve değişik mekanlarda yok edip kendi hakimiyetini kuruyor. Oyunun en güzel tarafı da Facebook üzerinden arkadaş gruplarını dahil edebilme özelliğine sahip olmasıdır. Taracıyı tabanlı olması nedeniyle görselleri süper olan oyunumuz sizide bekliyor. Sanal dünyamızda fantastik bir oyun oynamak isteyenler için birebir bir oyundur.

Kings Road Oyununa Kaydol Ve Oyna