• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Oyuncular
  • Gelişim

KingsAge
Vasat sayılamayacak orta derecede kalitede grafiklere sahip bir oyun olan KingsAge browser tabanlı oynanabilen bir strateji ve savaş oyunudur. Oyuna başladığınızda sahip olacağınız küçük bir yerleşim yerini diğer bir değişle köy olarak ifade edebiliriz. Bu küçük yerleşim yerinde size yardımcı olarak bir grup vatandaş ile birlikte köyü geliştirebilir ve sahip olduğunuz tarlalarda da çalışarak ilerletebilirsiniz. Köyü geliştirip bir şehre dönüştürebilmek tamamen senin elinde. Bu amaç doğrultusunda köyünü koruyabilmeli ve düşmanlarına karşı her zaman güçlü ve tedbirli olmalısın.

Sponsorlu Reklamlar

Dilerseniz çevrenizde kurulmuş olan pek çok yerleşim yerindeki krallıklarla iletişime geçebilir ve onlarla ittifak sağlayarak güçlerinizi ve ticaret düzeyinizi geliştirebilirsiniz. Dilerseniz de savaşabilir ve yıkabilirsiniz.

Tamamen size kalmış seçeneklerle amacınız kendi alanınızı daha da geliştirerek çok daha gelişmiş bir merkezi otoriteye sahip olmak ayrıca bu süreç boyunca da askeri birliklerinize gerekli silah malzemelerini sağlayarak güçlü olmalarını sağlayın ki şehriniz ya da bölgeniz koruma altında kalabilsin ve olası bir savaş durumunda bölgeniz koruma altında kalabilsin.

Krallık kurarak ulusunu geliştirmek ve rakiplerine meydan okumak isteyenler için tam uygun bir oyun. Oyun boyunca ulusunuzu ve en önemlisi de ordunuzu geliştirerek, savunma gücünüzü geliştirmiş olur ve düşmanlarınıza karşı meydan okuyabilirsiniz. Hemen şimdi tıklayarak browser üzerinden rahatça oynayabilirsiniz.