Enteresan online oyunlardan bir tanesi ile daha karşınızdayız. İsminden de anlaşılacağı üzere kıyamet gibi bir savaş sizi bekliyor ve savaş her anında sizi içine çekmek için sabırsızlanıyor. Oyun Türkiye de baya ünlü bir oyun firması olan 37Games tarafından hazırlanmış ve Türkçe çok iyi bir şekilde oyuna entegre edilmiş. Yani oyuncu oynamaya başladığı andan itibaren hem dil, hem de yardım kılavuzları sayesinde hiç zorlanmıyor.

Sponsorlu Reklamlar

Görevler oyunda, en başta en önemli unsurlardan bir tanesi. Görevleri ne kadar hızlı ve ne kadar net bir şekilde yaparsanız ilerlemeniz de o denli artı yönde oluyor. Diğer oyuncuların önüne geçebilmek için mutlaka ama mutlaka en hızlı şekilde görevleri bitirmelisiniz.

Kıyamet Savaşçıları

Kıyamet Savaşçıları

Oyunda yer alan 3 ayrı sınıf ise sizin daha iyi bir şekilde oyunu sahiplenmeniz için kurgulanmış. Yapmanız gereken bu 3 sınıftan sizi en iyi şekilde temsil eden sınıfı bulmanız. Sonra bu sınıfı seçerek istekli bir şekilde oyunu oynamak.

Bu sınıfların en temel özellikleri savaş stratejileri ve düşmana zarar verme yetileri iken, kıyafetleri de görsel açıdan oyuncuyu tetikleyen unsurlardan bir tanesi. Siz de seçilen karakteri en iyi şekilde sahiplenebilir ve giyim tarzınızla birlikte yeni bir akım başlatabilirsiniz.

Kıyamet Savaşçıları 2

Kıyamet Savaşçıları 2

Oyunda yer alan pet sistemi sayesinde kendinize en uygun olanını seçerek daha heyecanlı ve aktif bir savaş stratejisi izleyebilirsiniz. Bu temel unsur göz önünde bulundurulduğunda siz de pet sistemine dahil olabilirsiniz.

Kıyamet Savaşçıları Kaydol

Kıyamet Savaşçıları Kaydol

Zindanlar ise oyunda ele alınması gereken diğer bir unsur. Yani siz zindanlar da tek başınıza yada arkadaşlarınızla birlikte grup olarak karşılıklı bir savaşın içerisine girebilirsiniz.

Şimdi artık oyunu oynamanın tam zamanı.

Kıyamet Savaşçıları Oyununa Kaydol