• Oyun Kalitesi
  • Görüntü
  • Oynanabilirlik
  • Güncelleme
  • Platformlar

Knight Online World
Oldukça popüler bir MMORPG oyunu olan Knight Online World, göz ardı edilemeyecek kalitedeki grafik özellikleri ve savaş efektleri ile sizi kendisine bağlayacak! Görkemli savaş efektleri ve karakter seçeneklerinin zenginliği sizi mükemmel kılacak olan üstün geliştirmeleri sağlayacak! Bu sayede oldukça kısa bir sürede aktif bir şekilde karakterinizi hem güç olarak hem de kuşanma olarak geliştirebilir ve bu göz alıcı savaş dünyasında güçlü bir şekilde hayatta kalabilirsiniz!

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içerisinde her bir kendince özel güçlere ve özelliklere sahip dört adet sınıf bulunmaktadır. Siz de doğru bir kararla ait olduğunuzu düşündüğünüz sınıfa dahil olarak kendinizi güçleriniz ve özelliklerinizi göz önünde bulundurarak geliştirmeli ve rakiplerinizle yapacağınız savaş ve karşılaşmalarda gücünüzü göstermelisiniz. Sizi içine çekecek olan mükemmel bir PvP ortamında gücünüzü gösterecek ve savaşlara dahil olacaksınız.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Knight Online World pratik olması ve karakterin pek çok seçeneğinin olması ile geliştirilebilir özellikleri sayesinde güçlü olmanızı ve yükselmenizi sağlayacaktır.

Büyük güç Logos oyunumuzun temel direği ve hayatın bugün ki seviye gelmesini sağlayan, oyun içerisinde tanrı olarak adlandırılan karakter. Oyunumuzun başlangıç hikayesi de buradan gelmektedir. Ve isterseniz kısaca oyun hikayesine göz atalım.

Logos dağları, tepeleri, denizleri, vadileri, doğal yaşamı ve daha fazlasını yaratarak Dünya’ya bir düzen bahşetti. Fakat bu güzel Dünya düzeni, tek başına anlamsız ve manidardı. Bunun üzerine yüce olarak adlandırılan Logos, hayatı bahşetti ve insanlığın Dünya’da ki vazgeçilmez parçalardan bir tanesi olmasını sağladı.

Knight Online World KaydolKnight Online World İndir

Logos Dünya düzeni ile bu kadar meşgulken, onun görmediği, büyüyen bir tehlike meydana geldi. Bu tehlike kendisine yeni bir rakip olacak kadar büyüyen Pathos, savaşların başlama sebebi olacaktı. Artık birbirleri ile sürekli savaşacak 2 güç vardı ve bu güçler tamamen birbirlerini yok etmeye odaklanmıştı. Sen de bu taraflardan bir tanesi olabilir insanlığın kaderini belirleyebilir, değişime öncülük edebilirsin.

Sen de maceranın bir parçası ol ve hangi güce hizmet edeceğini seç.