• Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Hikaye
  • Güncelleme
  • Hız

KULTAN The World Beyond, Ücretsiz 3D deniz savaşları ve MMORPG oyunudur. Son zamanlarda popüleritesi artmış olan oyunun özellikleri de gayet bağlayıcı.

Sponsorlu Reklamlar

Basit bir gemide kaptan olarak başladığınız oyunda ilerledikçe geminizi geliştiriyorsunuz. Mitolojik kahramanları keşfediyorsunuz ve deniz canavarlarıyla savaşıyorsunuz.

Kaptanlar 3 sınıftan oluşmakta. Adventurer, Mystic ve Komutan adlı 3 sınıf bulunuyor. Bu 3 sınıftan birini seçerek oyuna başlıyorsunuz ve her kaptanın kendine has özellikleri bulunuyor. Kaptanı seçtikten sonra sizi büyük bir PVP macerası bekliyor.

Oyunun grafikleri tarayıcı tabanlı bir oyuna göre gayet gelişmiş derecede. Deniz dalga efektleri ve renklendirmeler oyuna ayrı bir hava ve gerçekçilik katmış. Oyunda birçok ada var ve siz ihtiyaçtan veya görevden dolayı bu adalara uğruyorsunuz. Görevleri tamamladığınızda size verilen beceri puanı ve para ile de hem level atlıyorsunuz hemde geminizi geliştiriyorsunuz.

Multiplayer bir tarayıcı oyunu olduğundan diğer kişilerle de sol alt köşeden sohbet edebiliyorsunuz. Sağ alt köşeden ise haritaya bakarak oyunu takip ediyorsunuz, balıkları tutabiliyorsunuz. Oyunda başarı elde ettikçe geminize özel skiller de açılmakta. Savaşlarda veya balık tutarken gösterebileceğiniz özellikleri geliştirebiliyorsunuz ve en güçlü olmaya çalışıyorsunuz. Oyundaki sesler gerçekçilik açısından gayet iyi, yani sizi gerçek bir denizde savaşıyorsunuz gibi bir hissiyata kapıyor.

Deniz savaşı ve korsan tarzı oyunlar en çok sevilen tarayıcı tabanlı oyunlardan biri. KULTAN The World Beyond şuan Açık beta sürecinde olmasına rağmen gayet güzel tepkiler alıyor. Oyunun beta süreci tamamlandıktan sonrada birçok kitleye ulaşacağı kesin.

Kultan the World Beyond Oyunu Kayıt Sayfası