• Oyun Kalitesi
  • Görüntü
  • Grafikler
  • Güncelleme
  • Platformlar

Last Chaos
Avrupa’da oldukça popüler bir oyun olan Last Chaos’un Avrupa’da yaklaşık olarak 3 milyona yakın oyuncusu olduğu bilinmektedir. 3 boyutlu bir MMORPG savaş oyunu olan Last Chaos, orta düzey kalitede küçümsenemeyecek bir grafik görsellik kalitesine sahiptir.

Sponsorlu Reklamlar

Tamamen ücretsiz olan bu oyunda pek çok aksiyon ve savaş sizleri bekliyor! Oyunun 3 boyutlu olması sayesinde de oldukça fazla ilgi görmesi sağlanmış PvE ve PvP oynanışı sayesinde de oldukça eğlencelidir.

Oyun boyunca karakteriniz için gerekli pek çok savaş eşyasını ve giyimleri bulabilecek, elde edebileceksiniz. Oldukça geniş bir dünyada başlayan oyunda, pek çok oyuncu ile karşı karşıya kalabilir güçlerinizi gösterebilirsiniz.

Karakterinizi özelleştirme gibi pek çok ayrıntılı özelliklerin de sunulduğu bu oyunda, özellikle grafikler dikkat çekmektedir. Unutmayın ki oyuna başladığınız dünya bir o kadar geniş olması ile birlikte, bu dünyada pek çok savaşlar olmakta, sen de güçlü bir savaşçı olarak ayakta kalabilmeyi başarman gerekir.

Last Chaos KaydolLast Chaos İndir

Oyunu dilediğiniz taktirde tek başına olarak oynayabilir ve sizlere verilecek olan pek çok zorlu görevi yerine getirerek seviyeleri aşabilir ve karakterinizi de güçlendirebilirsiniz. Bu sayede oyun pek çok değişik moda ve sizin oynama zevkinize göre ilerlemektedir. Dilerseniz takım halinde ya da tek başına oynayacağınız Last Chaos sizi kendisine bağlayacak pek çok özelliği bulacaksınız!