• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

League of Legends şimdiye kadar gördüğünüz en çok seçeneğe sahip olan oyundur. Oyunda şuan itibari ile 100’e yakın seçilebilen karakter bulunmaktadır ve bu karakter sayısı her geçen hafta artmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun bu anlamda kullanıcılarına büyük keyif vermekte ve oyundan sıkılmayı minumuma indirmektedir.

Karakterler şuan 5 farklı sınıfta toplanmışlardır. Bu 5 sınıf: Suikastçi, Savaşçı, Tank, Büyücü ve Destek’tir. Her sınıfın kendine has özellikleri oyun içi dengeyi tamamen zor bir hale getirmektedir. Bu nedenle oyunda oluşturacağınız takımların sınıflardan karma olması stratejik avantaj açısından önemlidir.

League of Legends’ın en önemli özelliği yukarda belirtilen karakter ve sınıflardan güçlü birer takım oluşturmaktır. Takımın toplam özelliği tamamen başarı üzerine olmalıdır. Oyun bu anlamda bireysellikten daha çok takım olarak hareket etmeyi ve bireysel başarıdan ziyade takım başarısını öne çıkarır. Tek ve güçlü olmaktansa, takım halinde güçlü olmak sizi oyunda çok daha iyi yerlere getirecektir.

League of Legends karşılaşabileceğiniz bazı terimleri burada sizlere vererek ne kadar geniş bir oyun oynayacağınız hakkında bilgi edinmenizi sağlayalım. Çalılık: Pusu kurmak, saklanmak ve kaçmak için ideal yerdir. Görünmezlik: Sadece bazı şampiyonlar (karakterlere) özgüdür ve belli bir süre diğer oyuncular tarafından görünmeden hareket etmenizi sağlar. Bakış Totemleri: Görünmez şampiyonları yakalaman için kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Burada sadece bir kısmına değindiğimiz bu özellikler ve daha fazlasını League of Legends’da bulabilirsiniz.

Leauge of Legends’ı indirmek için aşağıda bulunan bağlantı butonuna tıklamanız yeterlidir. Daha sonra ise League of Legends’e kaydolmak için yine aşağıda bulunan butona tıklayınız. Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra bu zevkli maceraya başlamaya hazırsınız!
League Of Legends Oyununa Kaydol