İnsanlar geçmişten beri boş vakitlerini değerlendirmek istemiş ve eğlenceli oyunlarla boş vakitlerini değerlendirmeye çalışmıştır. Gümümüzde herkes boş vakitlerinde interaktif online oyun oynamakta ve zamanını bu şekilde değerlendirmektedir. Çok zevkli dakikalar geçiren kullanıcılar hiç sıkılmamakta ve online oyunlara kendini kaptırmaktadır sadece internetinizin olması yeterlidir. Üstelik herhangi bir ücret ödemesi yapmadan oynayabileceğiniz çok sayıda online bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de legent of edda dır. Peki bu oyunun amacı nedir nasıl oynanır dilerseniz biraz bilgi verelim.

Sponsorlu Reklamlar

Legent of edda da her zaman ki gibi iki ayrı sınıf bulunuyor kötü ve iyiler ve 6 farklı karakter seçeneği var bunlar wizart, archer, swordsman, cleric, warrior, assassin, bu karakter değişik yeteneklere sahip ve özel güçleri bulunmaktadır. Oyun içinde birçok sayı da hayvan vardır bu hayvanları besleyip eğiterek binek olarak kullanabilirsiniz. Oyun içindeki görevleri tamamlayarak seviye atlar daha da güçlenirsiniz. Oyun da görevleri yaparak sadece seviye atlamaz her görevi tamamladıktan sonra size item yani eşya gelmektedir. Tabi ki oyun içinde de oyun parası vardır. Her yaptığımız görevden bize de para verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar


Arkadaşlarınızla bir klan kurarak başka klanlara savaş açabilirsiniz. Bu paraları kullanarak eşya alabilir kendimizi daha da güçlendirebiliriz. İşimize yaramayan eşyaları da pazar da satarak yine para kazanabilmekteyiz.

Piyasa da çok çeşitli sayıda online oyun bulunmaktadır. Ama legent of edda birinci sıra da olup kullanıcıların favorisidir. Eyasoft tarafından geliştirilen Legent of edda grafikleri en yüksek düzeyde olup serverlar milyonlarca kullanıcıyı kaldırabilmekte ve oyun esnasında herhangi bir takılma olmamaktadır. Tek yapmanız gereken oyuna kayıt olup oyuna başlamanız. Sizde vaktinizi iyi değerlendirmek istiyorsanız Legent of eddayı tercih etmelisiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.

Legend Of Edda Oyununa Kaydol