Toyo games tarafından yayınlanan oyun isminin Türkçesi savaşçıların efsanesi anlamına geliyor. Doğa üstü yeteneklere sahip savaşçıların hikayelerini oynadığımız bu oyun, aksiyon türünde ve side-scroll modelindedir.

Sponsorlu Reklamlar

Legend of fighters Kaydol, başarılı 3D grafikler ile göz zevki yaratırken, tarzı ile de oyunun zevkini ikiye katlıyor.Mmorpg bir oyun olması ve android cihazlarda da kullanılabilir olması ayrı bir tercih sebebidir. Şuanda bu oyun için, hiz eskimeyecek oyunlardan biri olacağı yönünde fikirler vardır. Bu oyunu çocuklarınızla, aile bireyleriniz ile ya da komşularınız ile severek oynayacak ve eğleneceksiniz. Aksiyon türündeki oyunlar içerikleri nedeni ile daha çok tercih edilirler. Ama kötü grafiklere sahip bir oyun hiçbir zevk vermez. Legend of fighter oyununun grafiklerinin oldukça başarılı olduğu görülüyor.

Sponsorlu Reklamlar


LEGEND OF FIGHTERS ILE EĞLENCENİN DOZUNU ARTTIRIN

Katılımcıların da her geçen gün arttığı görülmektedir. Oyunun android cihazlara da uyumlu olması, her yerde oynanabilirliğini sağlamaktadır. İnternette gördüğümüz birçok oyun arasında kaliteli ve en çok talep gören oyunlar arasında yerini almış bir oyundur. Hareketli içeriği, başarılı grafikleri ve yaşattığı eğlence hissi ile talepleri kendisine çekmektedir. Bu oyunun bir özelliği de, bizlerin yıllardır oynadığı modası geçmeyen oyunların çizgisinde olmasıdır.

Oyunun çok uzun yıllar oynanacağı şimdiden belli oldu gibi görünüyor. Biliyorsunuz hepimizin aklında olan ve modası geçmeyen oyunlar vardır.

İnternette online oyunlar arasında tercih edilen oyunlar arasında ilk sıralarda yerini alan oyun, büyükten küçüğe herkesin beğenisini toplamaktadır. Oyunu ister bir kafede, ister evinizde, isterseniz bir parka yani istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Android cihazlara uyumlu olan bu oyun ile her istediğiniz an eğlenebilirsiniz. Ulaşımındaki rahatlık, cihazlara uyumluluğu ve başarılı grafikleri ile şimdiden tercih sırasında ilk sıralardaki yerini almış gibi görünüyor.

Legend Of Fighters KaydolLegend Of Fighters İndir