Legend Of Titans seveceğinizi tahmin ettiğimiz ve bütün altyapısı ile de kendisine hayran bırakmaya hazırlanan bir oyun. Ntroy firması tarafından hazırlanan oyunumuzda aradığınız bir çok MMORPG oyununa ait özellikleri bulabileceksiniz. Oyunumuzun tarayıcı üzerinden oynanan ve yükleme yapılmasına gerek duyulmayan bir oyun olduğunu da belirtelim.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunun geçmişte çizgi roman, yakın dönem de çizgi film ve son olarak sinema Dünyasında yer alan Thor kahramanının hikayesini konu aldığını unutmayalım.

legend of titans

legend of titans

Büyücü, savaşçı ve online oyunlarda nadir görülen suikastçı sınıflarının yer aldığını da belirtelim. Artık siz de bu karakterlerden birini seçme özgürlüğüne kayıt aşamasını gerçekleştirdikten hemen sonra kavuşabilirsiniz.

Oyun içerisinde kendi alanınız bulunmakta ve bu alanda kendi birliğinizi kurabilirsiniz. Bu kurulan birlik ile size ait birliklerin gücünüzü yükseltebilirsiniz. Birliklerinizin daha doğrusu kahramanlarınızın seviyelerini ne kadar yükseltirseniz saldırganlığınız ve bitirici gücünüz o kadar artar.

Legend Of Titans

Legend Of Titans

Oyunda kendi kahramanlarınızdan bahsetmişken, aynı zaman da yardımcı birliklerinizin de savaşlara katılarak size güç kattığını belirtebiliriz. Artık yardımcı güçleriniz ile siz de savaşların olmazsa olmazı olabilirsiniz.

Oyun içerisinde günlük olarak oyunu takip etmeniz adına görevleriniz yer alıyor. Bu görevleri günlük olarak yerine getirmek sizin yararınıza olacaktır. Bunun yanında seviyeler için özel olarak hazırlanmış görevlerin olması da oyunu çekici kılan özelliklerden.

Legend of Titans Oyununa Kaydol