Legend Online fırtınası ardı arkasına durmadan ilerliyor ve artık hem yerel, hem de Dünya genelinde en çok tercih edilen oyunlar listesinde zirvede yer alıyor. Her geçen gün kendisini çok iyi yeniliyor ve yenilemekle de kalmayıp, yeni sürümlerinde sanki yeni bir oyun doğmuş izlenimi vermeyi başarıyor. İşte yeni özellik olarak da Gökyüzü sürümünün tanıtımı yapıldı. Şimdi isterseniz sizlere, oyunun bu yeni özelliği hakkında detaylı bilgileri vermeye başlayalım.

Sponsorlu Reklamlar

Legend Online 2 Gökyüzü

Legend Online 2 Gökyüzü

LegendOnline 2.1 Gökyüzü Detaylar:

Oyunu oynayanlar az çok kahraman seviyesini bilirler. Kahraman seviyenizi 11. seviyeye taşıdığınız anda, artık Gökyüzü sizin hizmetinize girmiş oluyor, yani artık Gökyüzü ve Şehir seçeneklerinden bir tanesini seçebilirsiniz. Buda demek oluyor ki, oyunun kısıtlaması az da olsa kalkıyor. Siz de bu seçeneğe 11. kahraman seviyesinden itibaren ulaşabilirsiniz. Kahraman 11 seviyesine ulaşmak çokta zor değil, bunu da belirtelim.

Gökyüzü seçeneğinden biraz ayrılırsak, oyunda 2.1 sürümü ile yeni özellikler de yer almış.

Bu özelliklerden de bazılarını sizlere anlatalım.

Oyunda en göze çarpan değişiklik Dünya Boss saatleri değişikliği. Artık günde 2 defa olmak üzere, sabah ve akşam 11:00 – 21:35 saatlerinde Dünya Boss açılacak.

Oyunda artık peri turnuvalarının da bu sürümle birlikte yapıldığını belirtelim.

Legend Online oyununa henüz kayıt olmadıysan, Legend Online Kayıt sayfamızdan kaydolabilirsin.