Light Of Darkness Dünya üzerinde ender görünen, efsane sayılabilecek ve övgülerin fazlasıyla hak edildiği bir oyun. Oynamaya başladığınız anda sizi fazlasıyla sarıyor. Aynı zamanda şunu söyleyebiliriz ki oyunu sevmeyen tarafta olabilirsiniz. Yani oyunu sevip sevmemek anlık meselelerden bir tanesi.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun için dosya indirmeniz gerekiyor ama indirilen dosya çok küçük boyutlu ve asla kotanızı delik deşik eden türden değil. 3-4 mb’lik bir dosya. Oyunu bu küçük tarayıcı içerisinde oynuyorsunuz ve tarayıcıların kasması gibi bir durum da ortadan kalkıyor.

Light Of Darkness

Light Of Darkness

Öncelikle oyun içerisinde ki sınıflardan biraz bahsedelim. Oyun içerisinde 3 adet sınıf bulunmaktadır. Bu sınıflar; Mage, Assaskin, Berserker. 3 sınıfında birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır ve bu sınıflar tamamen diğer online oyunlardan farklı hale getirilerek konumlandırılmıştır. Daha derin bir detay vermek gerekirse, oyun içerisinde sınıf seçiminden sonra cinsiyet seçimini de yapabilirsiniz. Yani isterseniz bayan, isterseniz de erkek seçimini yapabilmeniz mümkün. Bunun yanında kıyafet seçimleri de derin bir konu. O kadar çok kombin yapılabiliyor ki, bir karakterin ikincisini bulmak gerçekten çok zor.

Light Of Darkness 1

Oyunda yer alan zindan özelliği ise tamamen baştan çıkarıcı. Derinlemesine yer alan zindanlar ve zindanlar da yapılan mücadeleler inanılması güç karşılaşmalara sahne oluyor. Zindanlar belirli bölümlerden sonra açılıyor ve kontrolünün dışında bu zindanlarda mücadele etmesi gerçekten çok zor.

Efsane Client Tabanlı bir oyun oynamak istiyorsanız oyunumuzu denemeniz de fayda var.

Light Of Darkness Oyununa Kaydol

 

Light Of Darkness Oyununu İndir