• Spor Haberleri
  • Futbol
  • Basketbol
  • İddia
  • Güven

Süper Lig yayın haklarını uzun zamandır elinde bulunduran Lig TV’nin resmi web sitesi olan ligtv.com.tr kullanıcı kaydına devam ediyor. Kullanıcılar çeşitli eylemleri gerçekleştirmek için web sitesini ziyaret ediyorlar. Bunların başında da Spor Toto Süper Lig maçlarının özet ve gollerinin izlenmesi geliyor. Maçların oynanmasından yaklaşık olarak yarım saat sonra özet ve goller kolaylıkla izlenebiliyor.

Sponsorlu Reklamlar

Video Lig Köşesi:

Bu köşede, Süper Lig, Premier Lig, Ligue 1, Beko Basketbol Ligi özet ve gollerinin yanısıra haftanın golüne de ulaşabilmeniz mümkün. Bu sayfada listelenen tüm videoları yüksek kalitede izleyebilmeniz mümkün.

Video Haber Köşesi:

Futbol, Basketbol ve diğer branşlara ilişkin haberleri kolaylıkla bulableceğiniz ve bu haberlerin anlık olarak güncellendiği bölümdür. Yine tüm transfer haberlerini, takımlarda yaşanan gelişmeleri ve daha fazlasını bu kısımda bulabilirsiniz.

Canlı skor Köşesi:

Tüm Dünya’dan canlı maç sonuçlarını bulabildiğimiz köşemiz, tüm golleri ve sonuçları anlık olarak size yansıtıyor. Oldukça güvenilir olan bu köşemizden iddaa sonuçlarını da takip edebilmeniz mümkün.

İstatistik Köşesi:

Özellikle iddaa severler için hazırlanmış bu köşede, tüm takımlara ilişkin analizler yapılabilirken, aynı zamanda lig puan cetvellerine de göz atabilirsiniz.

Basketbol köşesi:

Basketbol tutkunları için hazırlanmış bu köşemiz sayesinde, Beko Basketbol Ligi, THY Euroleague ve NBA’e ilişkin haberleri kolayca bulabilirsiniz.

Kısaca LİGTV aracılığı ile Türkiye ve Dünya gündemine ilişkin spor haberlerini kolayca takip edebilirsiniz. Üyelik seçeneği sayesinde ise tüm maçlara ilişkin özetleri ve golleri kolaylıkla izleyebilirsiniz.

 

LigTV Kayıt Sayfası