• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Lineage II indirelerek oynanan grafik kalitesi çok iyi olan bir MMORPG çoklu oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyunun tam adı Lineage II: Goddess of Destruction olarak geçmektedir. Şuan için Türkçe dil desteği olmamasına rağmen Türk oyuncular tarafından çok beğenilen oyunlardan birisidir.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda 6 farklı ırk bulunmaktadır. Bu ırklar:  Human, Elf, Dark Elf, Orc, Dwarf, ve Kamael ırkıdır. İstediğiniz ırkı seçtikten sonra savaşçı (fighter) mı yoksa büyücü  (mage) mü olmak istediğinize karar veriyorsunuz. Karakterinizi oluşturduktan sonra oyuna başlamış oluyorsunuz. Oyunda ilk başlarda başlangıç köyün etrafındaki yaratıkları öldürüp seviye (level) atlamaya çalışıyorsunuz. Öldürdüğünüz yaratıklar size experience (deneyim) puanı ve beceri (skill) puanı vermektedir. Deneyim puanları seviye atlamanıza yarar. Beceri puanları ise seviye 10’dan sonra kullanabileceğiniz puanlardır. Savaşçı iseniz “master”ı, büyücü iseniz Magister’ı ziyaret ederek bu puanları yeni beceriler öğrenmek için kullanabilirsiniz.

Lineage II de savaşçı ve büyücülerin kullandıkları atak çeşitleri farklıdır. Savaşçılar power attack kullanırken büyücüler magic attack kullanırlar. Ayrıca Soulshot, Blessed Spiritshot ve Spiritshot adı altında atak attırıcı özellikler vardır. Bu özelliklerden Soulshot savaşçıları atak değerini attırırken, blessed spiritshot ise büyücülerin atak değerini attırır. Spiritshot ise oyuncular için çok önerilen bir özellik değildir.

 

LineAge 2 Oyunu Kayıt Sayfası

 

Özellikle kaliteli grafikleri, oyun içi dengesi ile rol yapma oyunu severlerin ilgisini çekecek bir oyun. Sizde Lineage II oynamak istiyorsanız ilk olarak aşağıda bulunan Lineage II indir butonuna tıklaıp oyunu indiriniz, daha sonra yine aşağıda bulunanan Lineage II kaydol butonuna tıklayın. Savaşçı yada büyücü olarak sizde istediğiniz ırkla savaşmaya hazır olun.