• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Görüntü kalitesi
  • Oyuncular
  • Karakterler

LAW Living After War
Sürükleyici bir strateji ve savaşın bir arada geliştiği oyuna hazır mısınız? Etkileyici bir hikayeye sahip olan LAW Living After War, Alaplaya tarafından geliştirilmiş olan bir MMORTS oyunudur. Oyunun kurgusu ve ilerleyişi dışında; savaş ve çatışma sahneleri de oldukça ön plana çıkmakle beraber yüksek kalitedeki grafikleri sayesinde de oldukça gerçeklik payı katılmış durumdadır.

Sponsorlu Reklamlar

Oldukça etkileyici bir hikayeye sahip olan LAW Living After War‘da; nükleer savaşın boyutları ve sonrası temel konu olarak ele alınmış. Oyunda nükleer savaştan kurtulmuş olan ve gezegenden kaçan bir grup insanın yıllar sonra gezegene geri dönerek yeniden inşaa etmeye çalışması bu sürede de Nak ırkı ile mücadele etmek zorunda kalmaları diğer taraftan da insanlara zarar veren Shamak türünü karşı koymaları gerekmektedir. Nak ırkı ise nükleer etkinin altında kalmış bir ırk olarak ortaya çıkmakta ve oldukça saldırgan olmaktadır.

Oyun içerisinde size pek çok seçenek sunuyor. Bir savaşın nasıl yürütüleceğini tamamen siz belirliyor ve PvP oyun keyfini doyasıya yaşıyorsunuz. Özellikle multiplayer özelliği sayesinde çok daha keyifli bir oyun oynama imkanı sunulmuş oluyor. Bunun için oyunu daha çok PvP özelliği ile karşılıklı oynamanız çok daha keyifli bir oyun oyunamanızda etkili olacaktır. Hemen şimdi hayatta kalma mücadelesinde siz de yerinizi alın!

 

  • Oyunumuza Kayıt Kapanmıştır..!